Sayfa 132/254 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2030 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Kalp dayanmaz... 6.55 -6.93-6.65 Marj 5% 5-10 dakikada...
    Trade edebilene bravo
    ytd...

2. Tahta yapıcı işini iyi yapıyor. O işini yapsın bizde yapalım ve beklemeye devam edelim. Muhtemelen 6.3x lara çekip tekrar yukarı basacak. Ytd...

3. Credit suit bugün kılçıksız 474.000 lot almış!! 7.15 ten döndü ama güzel bir gün olmuş! Yurtdışı haberini 4 gözle bekliyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Anlık veriler 15 dk gecikmeli veriliyor. Bu neden anlayamadım. Bilen varsa aciklayabilirmi

5. Aybaşı olduğu için şifre ile hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ücretsiz veri sözleşmesi onayliyorsunuz. Her ay olur.
     Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Anlık veriler 15 dk gecikmeli veriliyor. Bu neden anlayamadım. Bilen varsa aciklayabilirmi
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Aybaşı olduğu için şifre ile hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ücretsiz veri sözleşmesi onayliyorsunuz. Her ay olur.

Teşekkürler ferden. Bu arada hissenin bundan sonraki gidişatı hk. düşünceleriniz nedir.

7. Sayın Commoner64.
    Kurumsal güzel bir şirket. Kendinin bozmadığı süreci tutmayı düşünüyorum. Büyüme yönünden atacağı her adım bize daha güzel noktalara taşıyabilir. Her iki yönde hedefi vermeyi doğru bulmuyorum. Hissede olduğumuz için taraf sayılırız. Kimseyi etki altına almak istemiyorum.
    Umarım herşey daha güzel olur.
    Sağlıcakla kalın.
     Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Teşekkürler ferden. Bu arada hissenin bundan sonraki gidişatı hk. düşünceleriniz nedir.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

8. Bakalım ne tarafa ?

Sayfa 132/254 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •