Sayfa 183/254 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Güzel bir hamle yapmış. Parçalı alımlarım gelmiş ama fazla alamadım yinede. Sanırım yarin 8.6 üstüne atacak. 9 lu kademelerde dans edecek. Bu kâğıtta artik trade yapılmaz. Bugün trade edeceğim derken aşağılardan sattım. Neyse benden alan da kazansın. Bir haber gelebilir kağıta. Enteresan nokta bank of bi ton satış gösterirken kağıt yukarı ivmelendi. Satışlar fiktif olabilir yani sağ cep sol cep.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Ferden ite kaka döve döve götürdü hisseyi

3. Sn ferden sövmeyi kesti kağıt hareketlendi. Kağıdın adı orge sn ferden. Öyle sertlikten hoşlanmayacağını düşünüyorum nacizane 😁

4. Bu hisse yüzünden kaçırdığım fırsatlar İstanbul'a köprü olur. Günü geldiğinde hesabı toplu keseceğim.
     Alıntı Originally Posted by AhiOsman54 Yazıyı Oku
    Ferden ite kaka döve döve götürdü hisseyi
     Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sn ferden sövmeyi kesti kağıt hareketlendi. Kağıdın adı orge sn ferden. Öyle sertlikten hoşlanmayacağını düşünüyorum nacizane
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Her an herşey olabilecek bir tahta.
     Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Yapıkredi ve bankofamerica robotu çok aktif çalışıyor. Bir hesaptan değil onlarca hesapta çalışıyor adamlar. En zorlu tahtalardan, her an her şey olabilir.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Bilgi edinme başvurunuz Kurulumuza ulaşmış ve kayda alınmıştır. Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (SPKn) 88’nci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hâllerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı olarak inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi hâlinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz bültenleri ile kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgilerinize sunulur.

7. SPK cevap geldi. Bakalım bir şey çıkar mı?

8. La adamlar yırtınıyorlar baskilayayim diye. Kapanışta iyi yüklendim 41 den. Bilancoya sayili gun kalmis bedelsiz ihtimali var. Yabanci kagida girmeye baslamis bunlar laga luga pesinde. Alirlar anahtarlarini mayk...

Sayfa 183/254 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •