Sayfa 185/254 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Acaba 4.2 milyon euro’luk iş backlog a dahil midir. Yoksa böyle açıklandıkça mı backlog artıyor. Bilgisi olan var mı? Ytd.

2. Sözleşme imzalanmadan dahil edilmez.
     Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Acaba 4.2 milyon euro�luk iş backlog a dahil midir. Yoksa böyle açıklandıkça mı backlog artıyor. Bilgisi olan var mı? Ytd.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Teşekkürler Sayın Dide.

4. Tek kağıdım bu oldu. Bilançoya kadar bekleyelim bakalim.

5. BofA kapama oldu hisse. Sürekli trade ediliyor sanki garan.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Hissenin genel hareket tarzında hiç bir degisiklik yok. Haber öncesi insider trader olayı gerçekleşiyor hep. Hiç supriz yok. Çünkü umunhane cocugusunuz. Karaktesizsiniz. Yeteri kadar malımız yok eziksiniz. Kiciniz başiniz ayrı oynuyor. Size çanak tutan şirketinde bunda payı çok. Benden lot yerine anca babayi alırsınız.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Sn ferden aman başlamayın yine sövmelere. Bu kağıt söverek gitmiyor biliyorsunuz. 🤣 Şaka bir yana bugünkü düşüşte yine de sağlam durdu. Diğer hisselerin çoğunluğu en az yüzde 2 geri sardı. Aslında bu haber çok da gerekli değildi zaten bilinen bir işin imzası atıldı değil mi yanlış bilmiyorsam. Neyse tüm paydaşlara iyi tatiller.

8. Sn ortaklar nasıl bir bilanço bekliyorsunuz? Ve de kısa orta donem beklentiler neler olabilir? Kâğıtta yeniyim kendim de araştırıyorum. Paylaşımları artırırsak daha faydalı olacak diye düşünüyorum.

Sayfa 185/254 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •