Sayfa 200/254 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Minik minik toplayalım bakalım yan tahtalara sıra geldiğinde bakarız duruma.

2. Muazzam bilanço açıklamış
    Bu sene , şu ana kadar gördüğüm en iyi 2 bilanço
    Ford ve Orge
    Çarpanları zaten düşüktü, daha da düşmüş
    F/K sı 5 e
    Pd/Dd 1.5 a düşmüş
    Piyasa bu bilanço gelmezden de önce zaten ucuz fiyatlıyordu daha ucuzlamış çarpanlar
    Karlılık , Satışlar vs muazzam
    Ford ve bu şirketin bilançoları benim analizlerimde şu ana öne çıkan 2 bilanço
    Bunun çarpanları yerlerde zaten..
    HBK 1.30 tl.. 10F/K desen zaten ölüsü 13 tl yapıyor
    --///
    Bu şirketin artık yapacağı tek şey kalmış
    Metro işleri, Elektrik işleri, Taahhüt inşaat işlerine ek olarak
    İsmindeki Enerji işine de artık giriş yapmalı. İhaleli işlere ek olarak
    Sürekli gelir getiren Enerji işine girmesi lazım
    Cirosunu genişletip, Dikey büyümeye geçmesi lazım. O zaman önünde kimse duramaz işte, piyasa alır götürür..
    Gelecek Enerji ve Elektrikte
    Özellikle Yenilenebilir Enerji
    Bi ara patronu ; çöpten elektrik vs bahsediyordu, Res olur, Güneş Enerjisi olur
    Artık Enerji işini de ciroya eklerse önü çok açık
    Umarım sesimizi duyan olur)))
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir

3. Şirketimiz pay piyasasında bugün görülen fiyat hareketlerinin yatırımcılarımız üzerinde kısa vadede yaratabileceği olumsuz etkileri gidermek ayrıca Şirket yönetimince uygun ve gerekli görüldüğünde çalışanları pay edindirme planları çerçevesinde de kullanmak amacıyla, Sermaye Piyasası Kurulu ("SPK")'nun Geri Alınan Paylar Tebliği (II-22.1)'nin 5'inci maddesinin 4., 5. ve 6'ncı fıkraları ve 12'nci maddesinin 8'inci fıkrası ile SPK'nın 21 Temmuz 2016 ve 25 Temmuz 2016'da yaptığı duyurular çerçevesinde, 15.02.2018 tarihli Özel Durum Açıklamamız ile kamuya duyurulan, Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 14.02.2018 tarihli payların geri alımına ilişkin kararına istinaden, 17.02.2022 (bugün) tarihinde 6,91 TL - 6,98 TL fiyat aralığından 150.000 TL toplam nominal tutarlı ORGE payının geri alım işlemi gerçekleştirilmiştir.

Bu işlemlerle birlikte, 17.02.2022 tarihi itibarıyla geri alınan payların toplam nominal değeri 230.000 TL olup, bu payların sermayeye oranı %0,29'a ulaşmıştır.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Orge ye tekrar girdim. Sn ferden e selam.
    Ben de yok şu an. Hayırlı olsun.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Yüklü alımlar hem şirketten hem de patrondan geliyor. Bu sene de karlılığını artıracak. Seçim gazına yeni projeler alacaktır.

6. senin hisse gibi anneciğini ******* evlendim seninle kıyamete kadar seninleyim el mi yaman bey mi görelim hepini z oyuncusunuz ya görelim bakalım

Açıklama

Şirketimizin, Limak DOO şirketi tarafından, Makedonya Ülkesi, Üsküp Şehrinde inşası devam etmekte olan Diamond of Skopje Projesi Mix Use AG Kablo Tedarik İşi İhalesine yönelik olarak verdiği 1.525.000 Euro+KDV tutarındaki teklifin kabul edildiği ve ihalenin Şirketimiz lehine sonuçlandığı Limak Yatırım Enerji Üretim İşletme Hizmetleri ve İnşaat A.Ş. adına Elmak Enerji Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından Şirketimize bildirilmiştir. İşveren ile sözleşme görüşmelerine başlanmıştır.

İşin 112 günde bitirilmesi planlanmaktadır.

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir, en doğru karar herkesin kendi şartlarına göre kendi vereceği karardır.

8.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Muazzam bilanço açıklamış
    Bu sene , şu ana kadar gördüğüm en iyi 2 bilanço
    Ford ve Orge
    Çarpanları zaten düşüktü, daha da düşmüş
    F/K sı 5 e
    Pd/Dd 1.5 a düşmüş
    Piyasa bu bilanço gelmezden de önce zaten ucuz fiyatlıyordu daha ucuzlamış çarpanlar
    Karlılık , Satışlar vs muazzam
    Ford ve bu şirketin bilançoları benim analizlerimde şu ana öne çıkan 2 bilanço
    Bunun çarpanları yerlerde zaten..
    HBK 1.30 tl.. 10F/K desen zaten ölüsü 13 tl yapıyor
    --///
    Bu şirketin artık yapacağı tek şey kalmış
    Metro işleri, Elektrik işleri, Taahhüt inşaat işlerine ek olarak
    İsmindeki Enerji işine de artık giriş yapmalı. İhaleli işlere ek olarak
    Sürekli gelir getiren Enerji işine girmesi lazım
    Cirosunu genişletip, Dikey büyümeye geçmesi lazım. O zaman önünde kimse duramaz işte, piyasa alır götürür..
    Gelecek Enerji ve Elektrikte
    Özellikle Yenilenebilir Enerji
    Bi ara patronu ; çöpten elektrik vs bahsediyordu, Res olur, Güneş Enerjisi olur
    Artık Enerji işini de ciroya eklerse önü çok açık
    Umarım sesimizi duyan olur)))
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir
    hocam sizi duymuş şirket yenilenebilir enerji işine giriyorlar doğru yolu bulmuşlar gibi gelecek yenilenebilir enerjide görünüyor.

Sayfa 200/254 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •