Sayfa 218/254 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Bu hisse senedi ky mağdur ve sonra da bizi de üzdü

2. Boşuna yırtma kendini tahtacı bozuntusu.Gözün doymuyor besbelli.Mızrak çuvala sığmaz derler unutma sakın hatta o mızrağın ucundanda sakın anladın değilmi.?
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

3. Şirket çok iyi yönetiliyor lakin tahtası bungee jumping tutkunu birisi tarafından oyuncak haline gelmiş.
    Ges işi ile ilgili somut haberler veya işler almadan bu devran böyle gider. Hoop aşağı hoop yukarı.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Şirket çok iyi yönetiliyor lakin tahtası bungee jumping tutkunu birisi tarafından oyuncak haline gelmiş.
    Ges işi ile ilgili somut haberler veya işler almadan bu devran böyle gider. Hoop aşağı hoop yukarı.

Ges olayı yada yurt dışı ges için bir şirket ortaklığı olması gerek .Katılıyorum.Yenilebilir enerji üretimi uçurur hisseyi.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

5. Önceden Soda ile başlamıştım.Şimdi Orge de yeni bir Soda oluşumu gözlemliyorum.Kendi işinde bir numara ve tekel konumunda olması en büyük avantajı.
    Yurtdışı büyük ihaleler almalı özellikle ges olarak.

6. Sabahtan kırmızı açıyorlar ki millet rahat hareket edemesin.Geç vakitlere dikkat.

7. Bizde hiç su gibi akan bir hisse senedi olmayacak

8. Yenilenebilir enerjide yol uzun demiş patron.
    Uzun vadede taahhüt tarafını geçerse şaşirmamak lazım.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 218/254 İlkİlk ... 118168208216217218219220228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •