Sayfa 65/254 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Deli dana sendromu bu olsa gerek.

Çok ucuz kalmıştı. Bence az bile yapıyor. Şu an bile bu fiyatın %50 üzerini hak ediyor Orge.
    Zararda olan, karı güdük kalmış çimento şirketleri bile 2'ye katladılar fiyatlarını.
    Bunların yanında Orge yaptığı düzenli ve yüksek karlar ile çok ucuz sayılır.

Son iki yıldır ayı piyasası içinde tüm senetler satıcılı idi. Aralarda ayrışanlar oluyordu Deva, Alark gibi.
    Şu an büyümeye geçileceği beklentisi ile birlikte şirketler olması gereken fiyatlara geliyorlar.
    Mevcut alımlar durulduğunda, bundan sonraki çeyreklerde performansı iyi olan şirketler öne çıkacak ve daha realist fiyatlamalar göreceğiz diye düşünüyorum. Karlarını sürdürebilenler yükselmeye devam ederken, kar üretemeyenler aşağı salacaktır.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Çok ucuz kalmıştı. Bence az bile yapıyor. Şu an bile bu fiyatın %50 üzerini hak ediyor Orge.
    Zararda olan, karı güdük kalmış çimento şirketleri bile 2'ye katladılar fiyatlarını.
    Bunların yanında Orge yaptığı düzenli ve yüksek karlar ile çok ucuz sayılır.

Son iki yıldır ayı piyasası içinde tüm senetler satıcılı idi. Aralarda ayrışanlar oluyordu Deva, Alark gibi.
    Şu an büyümeye geçileceği beklentisi ile birlikte şirketler olması gereken fiyatlara geliyorlar.
    Mevcut alımlar durulduğunda, bundan sonraki çeyreklerde performansı iyi olan şirketler öne çıkacak ve daha realist fiyatlamalar göreceğiz diye düşünüyorum. Karlarını sürdürebilenler yükselmeye devam ederken, kar üretemeyenler aşağı salacaktır.
    Katılıyorum . Bu kadar iş alan , karlılığı olan bir şirket nasıl bu fiyata dedi ve citibank son 10 günde 2 milyona yakın lor aldı . Belki dünkü özel emiri bile çiti almış olabilir . takaslarda ilk 5 de 3. Sıraya geldi citibank . Devam .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ve takasta en çok mal emeklilik fonlarında . Artı bir haftadır emeklilik fonları satıyor çiti alıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam, en çok senin adına sevindim. 4 maliyet ile bir yıldır bekliyordun. Kara geçtin. Hem de kısa sürede.

Orge, yaptığım hesaplara göre, temettü verdiği yıl, kendisi için biçmiş olduğum fiyata gelmiş; hatta hafif üzerine çıkmış idi. 2017 yılı içinde.
    Şu anda ise, aynı hesaplama yöntemi ile hesap ettiğimde; bu kadar yükselmiş olmamıza rağmen, neredeyse yarı fiyatında olduğumuzu görüyorum.
    Belki kısa vadede burayı görmeyeceğiz ancak istikrar devam ettiği müddetçe bu fiyatı göreceğimizi hatta üzerine geçeceğimizi düşünüyorum.
    Piyasa Orge'yi haksız yere cezalandırıyordu. Belki bundan sonra hakkını teslim etmeye karar verir.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

6.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Hocam, en çok senin adına sevindim. 4 maliyet ile bir yıldır bekliyordun. Kara geçtin. Hem de kısa sürede.

Orge, yaptığım hesaplara göre, temettü verdiği yıl, kendisi için biçmiş olduğum fiyata gelmiş; hatta hafif üzerine çıkmış idi. 2017 yılı içinde.
    Şu anda ise, aynı hesaplama yöntemi ile hesap ettiğimde; bu kadar yükselmiş olmamıza rağmen, neredeyse yarı fiyatında olduğumuzu görüyorum.
    Belki kısa vadede burayı görmeyeceğiz ancak istikrar devam ettiği müddetçe bu fiyatı göreceğimizi hatta üzerine geçeceğimizi düşünüyorum.
    Piyasa Orge'yi haksız yere cezalandırıyordu. Belki bundan sonra hakkını teslim etmeye karar verir.
    Sağol hocam ben elime geçen para ile maliyeti 3.6X lara çektim ama evet 1 yılı aşkındır da bekliyorum . Orge ye olan inancım güvenim sabrım sonunda kara geçirdi . Ama karda beklemek de zor . Biz ky yiz. Millet yüzde 2-3 e atlarken şimdi asıl zor iş başlıyor . Bugün gene iş ilişkisi açıkladı. Maşallah diyelim. Ederi buralar değil dinlene dinlene çift hanelere gitmeli.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Bugün burayı koparmaları lazım 5.08 kadar 1 m lot var alan malı götürür.ytd

8. Gayrimenkul ,çimento ,yazılım, sırada enerji var artık sektörlere sırayla el atıyor babacanlar...

Sayfa 65/254 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •