Sayfa 74/255 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2038 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Bir benim alıp satarken 3 kuruşa tenezzül etmeyen, onun için bi baltaya sap olamadım.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    cıty deuche takasla birbirlerine virman yapıp adam kandırıyorlar, her gün bir önceki günün üzerine çıkıyorlar toplamda.
    yabancı gözümüze soka soka mal topladığını gösteriyorsa sıkıntı vardır ortağım. onlar mal çıkıyor göründüğünde bayram gelir. bol kazançlar herkese...

3.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    yabancı gözümüze soka soka mal topladığını gösteriyorsa sıkıntı vardır ortağım. Onlar mal çıkıyor göründüğünde bayram gelir. Bol kazançlar herkese...
    Birisi emeklilk fonunu 1. Lik koltuğundan indirirse ondan sonra hareket başlar diye umuyorum dostum.

4. ne var şu 87 de çiz git işte.

5. 11,12, 13 lerde de aynı sıkıntıyı yaşattın spek
    sende haklısın, bu vesileyle % 8 malımı kaptırmıştım
    Artık sobelendin.

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    yabancı gözümüze soka soka mal topladığını gösteriyorsa sıkıntı vardır ortağım. onlar mal çıkıyor göründüğünde bayram gelir. bol kazançlar herkese...
    var bir derdi çözemiyorum, endeks ralli yaşarken hisseyi primlendirmeden onca malı alabilmesi kocaman bir soru işareti, ya bir de almasaydılar, bu satıcılar kime kaçtan satacaklardı mallarını?

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    var bir derdi çözemiyorum, endeks ralli yaşarken hisseyi primlendirmeden onca malı alabilmesi kocaman bir soru işareti, ya bir de almasaydılar, bu satıcılar kime kaçtan satacaklardı mallarını?
    3 ayda 3.50 den 6 TL görmüş (tarihi zirve 6,70), şayet anormal bilanço beklentisi yoksa primsiz diyemeyiz toprağım.

8.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    3 ayda 3.50 den 6 TL görmüş (tarihi zirve 6,70), şayet anormal bilanço beklentisi yoksa primsiz diyemeyiz toprağım.
    iyi de toprağım gidenler fezaya gittiler, bun da onca mal toplandı, takip ettiğim hiç bir hisse de bu kadar toplanma yok. 4.80 üzerinde almaya başladılar hala alıyorlar.

Sayfa 74/255 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •