Sayfa 76/254 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 601 - 608 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Abi 26 ayda 2 hisse değişmişim şaka bir yana benim sizden çok öğreneceğim var aslında haddimi bilirim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Abi 26 ayda 2 hisse değişmişim şaka bir yana benim sizden çok öğreneceğim var aslında haddimi bilirim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    çok hisse değiştirmekle çok kazanılmıyor kardeş. ben 5 yıldır aynı hissedeyim. 1.10 dan girdim,2 kere trade ettim maliyetim 0,20 . hisse şu an 4.35... bir hisseyi bağırsaklarına kadar biliyorsan sana yetiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    çok hisse değiştirmekle çok kazanılmıyor kardeş. ben 5 yıldır aynı hissedeyim. 1.10 dan girdim,2 kere trade ettim maliyetim 0,20 . hisse şu an 4.35... bir hisseyi bağırsaklarına kadar biliyorsan sana yetiyor.
    Esas idolüm sensin toprağım, umkda bayağı bir sabırlı çıktı

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Esas idolüm sensin toprağım, umkda bayağı bir sabırlı çıktı
    sabır kitabımızda yazıyor biliyorsun. Umarım Allah sanada biraz verirde kaybedenler kulübünde olmazsın toprağım.

5.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    sabır kitabımızda yazıyor biliyorsun. Umarım Allah sanada biraz verirde kaybedenler kulübünde olmazsın toprağım.
    piyasa düzeltme yapmak için bahane arıyordu buldu dostum! senin hisse zaten taş gibi biliyoruz, benmki de fena değil, fazla pirimlide değil
    nasip bakalım.

6. açıkçası şu kendi twitwr sayfalarında yaptıkları işlerin satışlarının iyi olmasını paylaşmaları beni fena kıllandırıyor! ne o öyle çocuk mu bunlar? manipülasyon peşindeler mi?

7. brisanın yabancıları orijinal, bizimkiler ÇAKMA heralde.

8. çıkıp televizyona bol bol ahkam kestin, gidip de ne halt yediğine dair bir açıklaman yok adi herif.

Sayfa 76/254 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •