Sayfa 9/255 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2038 madde; 65 - 72 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

Alıntı Originally Posted by saltin08 Yazıyı Oku
    2.** li rakamlardan gelip primli olduğunu yazanlar var. oralardan alan ky burda kalmadı bile. 3-4 aralığı alım yapan az sayıda ky var . hisseyi toplayan kurumlarda aynı ve halen alım yapıp ortalamaları yükseliyor. hisseye gelecek yurtiçi iş haberi yada yurt dışı teklif yada ihale haberi tam gaz yukarı götürmesinde bir sebep yok. bilançolar zaten belli. 2019 da iki haneyi görmesinde hiç ama hiçbir engel yok gelecek haberlerle. yatırım tavsiyesi değildir. ben öyle olmasını istiyorum.
    Şimdi o 2.. li rakamlardan geldiğini yazan benim ama yazdığımı dikkatli okursanız. Insanlar oradan geldi pahalı diye düşünür dedim. Hisseye pahalı demedim.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sn atılgan67 sana yazmadım, senin yorumun çok met ve temiz . Twetter da çok bilen biri yazmış biride sandalye masa şirketi demiş bi ofisten inaret. Onlara hitaben vurgu yaptım. Orgede hayallerimiz var yıkmazlarsa. Herkese bıl kazanç orgeye başarışar hayırlı bol ihaleli günler dilerim.
     Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    Şimdi o 2.. li rakamlardan geldiğini yazan benim ama yazdığımı dikkatli okursanız. Insanlar oradan geldi pahalı diye düşünür dedim. Hisseye pahalı demedim.

Alıntı Originally Posted by saltin08 Yazıyı Oku
    Sn atılgan67 sana yazmadım, senin yorumun çok met ve temiz . Twetter da çok bilen biri yazmış biride sandalye masa şirketi demiş bi ofisten inaret. Onlara hitaben vurgu yaptım. Orgede hayallerimiz var yıkmazlarsa. Herkese bıl kazanç orgeye başarışar hayırlı bol ihaleli günler dilerim.
    Ben yanlış anlamisim. Bence orge kumbara hisse kaç yıldır kesintisiz yükselen bilançoya sahip ödenmiş sermaye kadar kâr ediyor her yıl daha ne olsun. Tabi benim düşüncem bu . Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by atilgan67 Yazıyı Oku
    Ben yanlış anlamisim. Bence orge kumbara hisse kaç yıldır kesintisiz yükselen bilançoya sahip ödenmiş sermaye kadar kâr ediyor her yıl daha ne olsun. Tabi benim düşüncem bu . Ytd.

Daha 1 ay önce 2.85 olan trcam cuma günü 3.95 ten kapattı. Şimdi trcam için kime göre pahalıdır.

Şirketin temel rasyolarını bilmeyen sadece fiyat hareketlerine bakan yatırımcı için pahalı olabir. Ama şirketin temel analizini iyi yapmış bir yatırımcı için asla pahalı değildir.

Orge için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Benim için orge küçük tekfen dir bu saatten sonra. Hele bir kaç yurtdışı iş alsın o zaman kıymete biner.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bol kazançlı bir hafta olması dileğiyle tüm ottaklara hayırlı günler, hayırlı haftalar diliyorum.

6. Hadi bakalım gençler...
    Yeni hafta,yeni heyecan...
    Bir destek atalım...
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...84#post3196284

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. Nereye gidiyor bu? ↑ ↑ ↑ ↑
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by ekonomist55 Yazıyı Oku
    Nereye gidiyor bu? � � � �
    Kendi halinde kafasına göre takılıyor. Bir yere gitmiyor ama birşeyler beklediği kesin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 9/255 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •