Sayfa 99/254 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2030 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Bu hissede manipülasyon var. Teknik rasyolara göre rakipleri avgyo, algyo, ozkgy, hlgyo, merit. Bu gayrimenkul hissesi değil. Bu kadar iskonto olmamalı. Düşüş bahanesiyle operasyon çekiyorlar.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Artık iş manipülasyona döndü. 3,72 nin altı manipülasyondur. Krizi firsatciliga çevirdiler.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Gözü doymadı daha planlarında panik için anlık olsa da daha aşağıları hedefliyor ama .... Ama işte emin değil kaptırırmıyım diye

4. Apaçık ********lik bu yapılan, herşeyin bir ederi var. İşi vurguna çevirdiler. Temettü vermeyen patron kağıtlarından uzak durmak lazımmış. Bu kagindin bu düşüşte bile 3,70 civarı tutunması gerekiyordu.
    Adamlar her kademeden sattı hacim bitti hala satış derdindeler sanki bedavadan aldılar. Yatırımcıya şirin gözüküp en büyük kazığı patron çaktı, tamam düşsün razıyız aman bu nasıl düşüş sanki göz altı pazara düştü. SPK bunlarla ilgilensin, bilinçli yatırımcı olarak biz sahip cikiyoruz temeli sağlam hisselere onlarda manipülasyon peşinde. 1 kuruş yapta alalım şirketi sizde kurtulun bizde kurtulalim uğraşıp durmayın iyi aile çocukları.

5. Yatırım değerlendirmem çöp seviyesinin dip kademeside, yatırım yapılamaz aşırı manipülatif soygun hissesi.

6. Giren girmiş bu saatten sonra verip sevindirmek olmaz birazda onlar debelensin.
     Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Gözü doymadı daha planlarında panik için anlık olsa da daha aşağıları hedefliyor ama .... Ama işte emin değil kaptırırmıyım diye

7.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Giren girmiş bu saatten sonra verip sevindirmek olmaz birazda onlar debelensin.

Sağolsun hic yanıltmaz....Utandırmaz
    Bununla aynı fiyattan düşen hisselere bakıyorum bir de buna bakıyorum ... Sonra aynen bende öyle düşünüyorum. Almak için yırtınsın diyorum ve satmıyorum. Bakalım daha ne kadar çirkinleşecek...

8. Elinde hisse olanlar orge yatırımcı ilişkilerine mail atsın. Ben attım. Hissenin boş beleş düştüğünü, yatırımcı koruma amaçlı önlemler alınması gerektiğini. Dilek ve şikayetlerini iletsin. Televizyonlara çıkıp Trump gibi konuşmasınlar artık. Oyak çok dolap çevirdi milleti mahvetti. Hisse yol geçen hanı gibi oldu. Emeklilik fonları niye toplar anlam veremedim hala.

Sayfa 99/254 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •