Special Days Image
Sayfa 48/254 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Orge şöyle olacak orge böyle olacak diyenler sanırım yok buralarda hisse sürünüyor birileri bilerekmi yükseltmiyor. İyi haberlerde geliyor yine tık yok..Orge ye yakışmıyor bu fiyatlar.

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

8 temmuz 2019
    saat 16,03
    Cefaks Kardeş kullandığın sistemden memnunmusun Hangi yatırım şirketi bu güzelmiş açıklayıcı ben kullandığım firmanın e-trader dan memnun değilimde onun için size kullanıdğınız sistemi sordum. Kolay gelsin.

3.  Alıntı Originally Posted by Yeşil Yazıyı Oku
    Orge şöyle olacak orge böyle olacak diyenler sanırım yok buralarda hisse sürünüyor birileri bilerekmi yükseltmiyor. İyi haberlerde geliyor yine tık yok..Orge ye yakışmıyor bu fiyatlar.
    bir hikayesi var mı ki? beklenti oluşmuş...dolandırıcı olmasınlar tavsiye edenler ...niye bu tarz şirketler borsaya açılıyor hiç anlamıyorum.
    ismini geçen hafta duydum böyle bir şirketmi varmış? ortalıga ismi düşen kagıttan uzak mı kalmak iyimidir?

al-sat değildir.

4. Çayırova/Kocaeli’de bulunan Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nün OG-AG Enerji Altyapı Projesi ihalesinin, Şirketimizin vermiş bulunduğu 26.000.000 TL+KDV - 27.000.000 TL+KDV aralığındaki teklif ile lehine sonuçlanmış olduğu, işveren Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından tarafımıza iletilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ile sözleşme görüşmelerine en kısa sürede başlanması planlanmaktadır.

Sözleşme görüşmelerinin olumlu ya da olumsuz şekilde tamamlanması sonrasında, nihai sözleşme fiyatı ile diğer gerekli açıklamalar yatırımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İşin 9 ayda bitirilmesi planlanmaktadır.

Kamuoyuna ve Sayın Ortaklarımıza saygı ile duyurulur orge yenı iş anlasması

5. Sana da lanet olsun çık artık neyi bekliyorsun adi lanet şeref yoksunu kagıt

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Sabırlı olun, önü açık bir şirket. Bekleyeni memnun edecektir

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin

7. Bilanço tarihini bilen var mı?

Borsada kazanmadan önce kaybetmemeyi öğreneksin

8. 20.000.000.milyon kar gelmesi lazim tahminim.6ayligi...pazartesi veya sali belli olur.biraz daha sabr.🤒

Sayfa 48/254 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •