Sayfa 181/254 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Acaba ince bir bedelsiz yapabilir mi diye düşünmeden edemiyorum bu sene.

2.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Acaba ince bir bedelsiz yapabilir mi diye düşünmeden edemiyorum bu sene.
    Sayın Memur kardeşim, bu hisse çok büyük ihtimal bedelsiz verecek. Bundan kaçış yok. Patron iki önemli şey söyledi biri büyük bir metro inşa pazarının açıldığı diğeri solar enerjisi halk diliyle güneş enerjisine ilişkin proje hazırlıklarının yapıldığıdır. Şirketin vizyon ve projeksiyonu gayet iyi. Önemli olan bunların yakın vadede hisseye3 yansıması. Sektör bildiğim sektör. Bu karlar inanılmaz bu sektör için. Tek yapması gereken şey ciro artışı. Diğer bir önemli nokta 200 kişilik yeni istihdam dedi. Buda %33 bir büyüme beklediklerini gösterir. Adam 10 dakka konuştu hiçbir şey söylemedi ama çok şey söyledi. Tahtacıya sövmekten temel yazamaz oldum.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Merak etmeyin sn ferden. Bu kağıt için tünelin sonundaki ışık göründü. Tabi kendi fikrimdir. Meri teyze ayın 18 inden bugüne 1 milyona yakın lotu bosa toplamamıştır bence.
    Yabancı takasında dip dönüşü bekliyordum ama çok gecikti. Belki bunun farklı şekilde avantajları olabilir. Bekleyip göreceğiz.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
     Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Sayın Memur kardeşim, bu hisse çok büyük ihtimal bedelsiz verecek. Bundan kaçış yok. Patron iki önemli şey söyledi biri büyük bir metro inşa pazarının açıldığı diğeri solar enerjisi halk diliyle güneş enerjisine ilişkin proje hazırlıklarının yapıldığıdır. Şirketin vizyon ve projeksiyonu gayet iyi. Önemli olan bunların yakın vadede hisseye3 yansıması. Sektör bildiğim sektör. Bu karlar inanılmaz bu sektör için. Tek yapması gereken şey ciro artışı. Diğer bir önemli nokta 200 kişilik yeni istihdam dedi. Buda %33 bir büyüme beklediklerini gösterir. Adam 10 dakka konuştu hiçbir şey söylemedi ama çok şey söyledi. Tahtacıya sövmekten temel yazamaz oldum.
    Başkan temel yazmalısın bence, bilgi tecrüben bizden fazla,
    piyasa canlanırsa tahtacı falan önünde duramaz inşallah

5. Aynen sn ferden ahiosman beye katılıyorum. Ben de bu kağıta inandım 5 kilo aldim bugun total 20 kilodan. Çift hanelere gitmesi gerektiğini düşünüyorum en azından. Siz de yanlış anlamayın lütfen ama sinirinizi yipratacaginiza biraz temel bilgilerden beklentilerden bahsetseniz hem foruma girenlerin aklındaki soru işaretleri gider yatırımcı olurlar hem de ben ve diğer okuyanlar çeşitli sosyal platformlarda kağıdı dillendiririz ve popüler olmasına katkıda bulunuruz. Şu an buralar dutluk ama böyle kalmaz diye dusunuyorum.

6. Sn Ferden patron bunları bugün mü söyledi?

SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Nokta Yazıyı Oku
    Sn Ferden patron bunları bugün mü söyledi?
    SM-J730GM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Nokta,
    https://twitter.com/orgeelektrik/sta...774565376?s=20
    21 Ocak 2020 saat 12.00 da çıktı.

Buda eski konuşmalar.
    https://www.youtube.com/user/ORGETV/video

8. Yabancı takas dip dönüşü başlamış görünüyor. Son 2 gün AKD(Aracı Kurum Dağılımı) hariç.
    https://www.yatirimkredi.com/orge-yabanci-takas-orani

Sayfa 181/254 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •