Sayfa 156/254 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Bir hisse bu kadar sikistirilir. Gerçekten ayıp.

https://www.tradingview.com/x/GpNpKCg3
    Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. 60 dak grafik 1-2 gün içinde patlama olur diyor. Ne kadar doğru söylüyor bilemedim.

3. Bir sıkışma var patlayacak gibi de ama ne tarafa.
     Alıntı Originally Posted by hobi Yazıyı Oku
    60 dak grafik 1-2 gün içinde patlama olur diyor. Ne kadar doğru söylüyor bilemedim.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. P,,,ç hisse. Allah belanizi versin.

5. Bana giren girdi spek bu saatten sonra sen düşün artık, beynin varsa. Hissenin alırlar elinden akıllı ol.

6. Bende 1 hafta önce 7.34 maliyet az miktarda aldım. Endeks ve hisseler 1 aydır hep artıda bizimki 1 ileri 1 geri yataya sardı. Baktığımda ucuz kalmış bir hisse temeli sağlam pandemi sürecinde de karını azda artırmış onun için sabredip bekleyeceğiz elbet ederini bulacaktır..

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Elbette bir gün kazandırır. Ancak yaptığı eziyet kazandırdığı paraya değecek mi? Bilmiyorum. Speği tam bir katıksız. Yüklü doldur boşalt yapıyorlar dönem dönem. Patronda da bilerek ya da bilmeyerek bu işlere ortak oluyor. Ama iyi niyetli bir şirket değil yatırımcısına karşı. İkili oynuyorlar. Borsadaki bazı şirketlere bireysel yatırimci yasağı getirmek lazım. Bu sistem başka türlü düzelmeyecek. Kurumsallar birbirini yesin dursun.

8. Bir tane düzgün yorum olmaZ mı? Herkes burnundan soluyor. Patron TV programlarında hayali arz yapıyor.
    https://twitter.com/orgeelektrik/sta...925493249?s=19

Sayfa 156/254 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •