Sayfa 19/254 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by chievos Yazıyı Oku
    Yabancı dahada durmaz bu kağıtta.yarın ilk fırsatta uzun süredir tuttuğum orgelerimin bir çoğu ile vedalaşacağım.
    Ytd.

V1809A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yabancı temettü haberinden beri her gün satıyor maalesef,onlar bu temettü olayına sadece yüzde 5 veya yüzde 7 diye bakmıyorlar.bir borsa şirketinin temettü dağıtması büyümenin ,kurumsallaşmanın,yatırımcıyı korumanın v,s..göstergesi olarak görüyorlar belki de.
    İnşallah şöyle dişe dokunur bir ihale haberi gönderirde şu olumsuz havayı dağıtır şirket.
    Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by chievos Yazıyı Oku
    Yabancı temettü haberinden beri her gün satıyor maalesef,onlar bu temettü olayına sadece yüzde 5 veya yüzde 7 diye bakmıyorlar.bir borsa şirketinin temettü dağıtması büyümenin ,kurumsallaşmanın,yatırımcıyı korumanın v,s..göstergesi olarak görüyorlar belki de.
    İnşallah şöyle dişe dokunur bir ihale haberi gönderirde şu olumsuz havayı dağıtır şirket.
    Ytd.

Biz demistik ama bazı arkadaşlar bu zaten temettü kağıdı değil abartmaya gerek yok filan diyordu. Iyi de o kadar karı ne yapacak bir taahhüt firması? Şimdi bir iş haberi bekle dur. Insallah şöyle güzel bir yurtdışı ihalesi gelir de yüzümüz güler.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Orge bir üretim-sanayi şirketi olmadığından her daim düşük değerlendi. Bu durum şu an da devam ediyor. Ancak bana göre oldukça uygun fiyattan değerleniyor.
    Temettü olayında arkadaşlar çok hakli. Keşke az da olsa verseydi.
    Diyecek bir şey yok.
    Ancak ben ümitliyim. Kısada satış yedik. Bilanço yaklaştıkça yukarı doğru bir ivmelenme yaşanacaktır. 3.50 altına gelirse verdiği bu fırsatı değerlendirmeyi düşünüyorum.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

4. Bekle bekle bekle....
    Daha kac hafta bekletecek acaba?
    Bi formasyon cizme derdinde ama baslatamadi bi turlu
    Dussem mi ciksam mi biledi
    ytd

5. Aşağıda ki yazıları Orge nin Twettter adresinde ki gönderinin altına yazdım. Bence şirkete ulaşmanın en kısa yolu. Sizler de eleştiri ve düşüncelerinizi yazarsanız bir nebze olsun faydası olur belki.

Herşey güzel sürekli ekonomi dergilerinde yer alıyorsunuz ama fiyat/kazanç oranı neden bu kadar düşük hiç düşündünüz mü? Ben söyleyeyim karını yatırımcısıyla paylaşmayan şirketi ne bireysel yatırımcı ne kurumsal yatırımcı ne de yabancı yatırımcı sever. Bu konuyu düşünün bence.

Ayrıca bir konu daha. Ceo Nevhan bey her seferinde bloomberg tv de yurtdışı iş bağlantılarından bahsediyor.Aralık ayındaki programda, bir sonraki yayina konuk olduğumda yurtdışı bir iş anlaşması yapmış oluruz dedi. Ama 14 şubatta ki programda ve sonrasında hic bir gelişme olmadı.

Ağzınıza sağlık, teşekkürler.

7. Orge nin resmi twetter hesabından surekli dergi haberleri paylaşıliyor. Bu paylaşımlarin altina ne kadar cok yorum, eleştiri yaparsak o kadar dikkate alinir. Yoksa burada kendi kendimize çalar oynarız.

Buraya yaptığımız yorumlarin yarısını oraya yapsak en azından birilerine sesimizi duyurmuş oluruz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben de bazen olumlu-olumsuz yorum yapıyorum. Daha çok yapılması lazim dediğiniz gibi.

ASUS_Z010D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 19/254 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •