Sayfa 150/254 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2030 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by BorsaBilgini Yazıyı Oku
    iyi akşamlar orge 9 aylık net karı 33 tirilyon hayırlara vesile olsun benim kişisel görüşümdür süper bilanco dogrusu benm beklentilerim dahilinde geldi ytd.
    Ben de beğendim.. piyasa da begenmistir umarım..

2. Büyük bir kaç iş alırsa hikaye çıkar. Yoksa tahtacilari ssereffsizin önde gideni.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Bu çeyrek fena değil kur farkindan dolayı kambiyo karı yazdı. Finansal gider ve gelirleri iyi yönetti. 15 milyon civarı beklediğim bir kardı. 11 milyon Euro metro sözleşmesi ve yeni iş iliskilerinin durumuna göre hisse orta ve uzunda şekil alacaktır. Zaten olumlu bir gelişme olacaksa trader insiderlar kimseye yedirmez. Finansal raporlarını ingilizce olarakta yayınladılar. Yurtdisina acilamadilar ama fantaziyide bırakmıyorlar. Bu sereffsiz hisse yüzünden goody ve akseni kaçırdım. Yüzde 30-40 arası primden oldugumuzla kaldık. Daha gidecekleri hariç. Spegi patronu al birini vur ötekine. Sapma sapan yalan dolan haberleri yüzünden hissede saplanıp kaldık. Dürüst şirket bulmak zor. İllaki bir yerden vuruyorlar.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Bir şirket düşünün çok iyi karlılık ama spek ve veya şirket sahibi firmasının değerini arttırmasını istememesi çok satma değilmi. şirketinin borsa da değerinin artmasını neden istemiyor bunlar kıçı kırık ne şirketler 15 lerde 20 lerde hemde öz semaye bitik karlılık yok ya bu şirket tam tersi her yönden baksan iyi... Gerçekten yazık böyle şirket sahibine Borsadaki hareketlerin şirketini daha çok iyi yerlere gelmesi çabası yok...

5. Bunun kadar adı bir hisse yok. Rezil kağıt. Yerin dibine bat.

6.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Bunun kadar adı bir hisse yok. Rezil kağıt. Yerin dibine bat.

Kesinlikle katılıyorum..
    Rezillik bu

7. 2020 yılında; Orge’nin 158mnTL net satış hasılatı (+%12 y/y), 58mnTL FAVÖK (+%4.5 y/y) ve 50mnTL net kar (+%11 y/y) açıklamasını öngörüyoruz. 2020 beklentilerimize göre şirket hissesi 6.3x*FD/FAVÖK*ve 7.5x F/K ile işlem görüyor. Beklentilerden iyi gelen finansal sonuçların, şirket hissesi üzerinde kısa vadede olumlu bir etki yaratacağını varsaymamıza rağmen, Orge için 7.50TL/hisse fiyatımızı ve “Endekse Paralel Getiri” önerimizi koruyoruz.

Oyak yatırım ****lik olsun diye yazıyor galiba. Ben bu raporu yazanı direk kovarım aracı kurumdan.

8. Orgeyi eşeğin yanına koymuslar bu uyuz eşek nerden çıktı demiş. Hissenin durumu bu. Endeksin en ufak gevşemesi hissede deprem etkisi yaratıyor. Büyük bir baskı var. Yabancı denen orosppu çocuğu bıyıklı malı boşalttı. Şimdi toplama derdine düştü.

Sayfa 150/254 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •