Sayfa 49/252 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2015 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Bugunku kapanis 3,50 olursa.Bilanco hareketi 4.denemesi lazim.Ayin 19 bilancoyu aciklicak.Hayirlisi bakim.

2. Spk ek süre vermişti, mali tablo açıklaması için 18 Ekime kadar yolu var.
    Tabii bu süreyi sonuna kadar kullanmayabilir. Hayırlısı

3. Orge nin ne ayrıcalığı var ekim ayına kadar spk süre veriyor... Şirket te bir durum mu var bir sürü ihaleler alıyor ama hisse yukarı gideceğine daha da aşagılara geliyor...küçük yatırımcıyı dışlamak istiyorlar sanırım. GÜYA çok iyi şirket bence böyle iyi şirket deyip yatırdıklarımızda bizleri eziyorlar ama gelin görün zararda olan şirketleri alıp yukarılara kadar götürüyorlar.. Birde derlerki efendim şirketin TEMEL ANALİZİNE BAKIN bakıyoruzda ne oluyor şirket ismi vermeden zarardan kara daha yeni geçmiş bazı şirketler var 4.- tl civarında bunun yanında ÖZSERMAYESİ BİTMİŞ HATTA KENDİLERİNİ SATSALAR YERLERİNE GELMEYECEK ŞİRKETLER VAR BORSADA FİYATLARI OLMAMASI GEREKEN YERLERDE.............

4. 1 yıl oldu alalı . Maliyet 4:05. Hisseye inancım tam ama para lazım bozdurmam lazım . Ben satsam 4-5 olur . Biliyorum . Durdo vardı 3.90 dan almadık 7.60 oldu. Bu da olacak ama beklediğime yazık olacak . Çık artık . Biz senin gerçek yatırımcınız. Tam patlayacak yerde para lazım satacağım mecburi .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Orge ile ilgili kimsenin yorum yazdığı yok bu gün 3.50 den geri döndü işlem hacmide 2.100.000 lotuda geçti ama satış ağırlıklı. Acaba bilanço beklentisi uzayınca hisse satışmı yemeye başladı.

6. Bunları yaptığı resmen ********lik,
    Bu işlem hacmiyle kaçıncı defadır aynı seviyelerden dönüyor.
    Birileri mal mı çıkıyor takasıda göremiyorum ne zamandır..

V1809A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Teknik olarak aylık haftalık güzel durumda heran patlayabilir hisse 2 seneden fazladır yatay durumda

8. Putin Türkiye için teklif sundu
    Rusya lideri Putin, "Türkiye, Çin ve Hindistan'ın G-7 gibi daha geniş bir ülkeler grubunun parçası olabilir" ifadelerini kullandı.
    Haber Merkezi 05 Eylül 2019, 12:53 Son Güncelleme: 05 Eylül 2019, 13:18 AA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'nın G7 ile iş birliğine açık olduğunu belirterek, "Türkiye S-400 aldıktan sonra hava savunmasını güçlendirdi. Çin ve Hindistan'ın yanı sıra Türkiye'nin de uluslararası ve bölgedeki rolü çerçevesinde böyle bir formatta (G7) bulunması uygun olacaktır." dedi.

Putin, Rusya'nın Vladivostok kentinde düzenlenen Doğu Ekonomi Forumu kapsamında G7 ile Rusya arasındaki ilişkilere dair değerlendirmelerde bulundu.
    G7'nin hala faydalı bir format olduğunu kaydeden Putin, "Ancak Çin ve Hindistan'ın olmadığı bir uluslararası bir organizasyonun verimli olabileceğini düşünmüyorum." diye konuştu.

Konuya ilişkin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la da görüştüğünü aktaran Putin, "Erdoğan, bana G7 etrafında dönen konularla ilgili Türkiye'nin bu formatta olmasını neden gündeme getirmediğimi sordu. Türkiye S-400 aldıktan sonra hava savunmasını güçlendirdi. Çin ve Hindistan'ın yanı sıra Türkiye'nin de uluslararası ve bölgedeki rolü çerçevesinde böyle bir formatta bulunması uygun olacaktır." ifadelerini kullandı.

Çok kutuplu bir dünyayı desteklediklerini vurgulayan Putin, Batı'nın liderliğinin sona erdiğini söyledi.

Sayfa 49/252 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •