Sayfa 175/254 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. https://www.tradingview.com/x/R8ngi5om
    Adamlar endeks rekor kırarken 100 haftalık dip testi yaptırıyorlar. Bunlara sovmeyeceksinde kime soveceksin.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Hisse manipüle ediliyor. Patron ve spek grubu tarafından. Defalarca spk'ya başvurdum. Şirkete yazdım zerre duzelme olmadı. Daha da azdilar. Üstelik bunlar herkesin gözü önünde gerçekleşiyor. Alan satan orda, patronun söyledikleri orda saklı bir şey yok. Bunlar kadar mide bulandiran başka şirket yok borsada.
    Hesap gününe kadar burdayım.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    ya hakettiği değerine gelecek yahut zarar edecek,
    başka türlü çıkmayı düşünmem,
    halep oradaysa arşın burada,

4. Bugün bende geldim az bir lotla. Tek bu kaldı zaten gitmeyen. Ama yakındır kopması. Gözlemlediğim az bir zamani kaldığı.

5. Ekip yavaş yavaş tamamlanıyor. Aklın yolu bir ama patronun yolu kaç bakalım.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sn ferden forumun son 30 sayfasını okudum valla veryansininizdan içim şişti. Acaba almasamiydim diye sorar oldum. Yani bence biraz pozitif bakalim pozitif yazalım dimi? Ne düşünürsen o gelir başa derler.

7. Patronun ve ortağı tahtacının hareketlerinden benimde midem bulandığı için uzun zamandır hissem olmadan takip ediyorum. Adamı bıktırıyor gerçekten. Bana iyi para kazandırmıştı ancak çok sinir testi yaptı. Mesela sermaye artışında deli gibi düştü ve sinirleri test etti. Patron ne zaman açıklama yapsa hisseyi pazarladılar. vs....
    Bence bu şirketin yurtdışına açılma falan gibi kısa-orta vadede böyle bir planı yok. Zaten oralarda sadece taşeron olur, herhalde patron da bunu istemez. Onun için yurt dışı işi bence hayal yıllardır aynı şeyleri söyler durur. Ancak Türkiye içinde bu şirket iş yapıyor ve iyi de yapıyor. Yurt içinde iş sorunu zaten olmaz. Yurt içinde iyi iş çıkartıyor. Ancak Kanal İstanbul bu şirkete çok şeyler katacak milat olacaktır. Fakat zamanı var daha. Asıl patlama Kanal İstanbul gerçekleşmeye başladığında yaşanır gibime geliyor. O zamana kadar azar azar git gellerle milleti bezdirip mal toplarlar sanki.
    Bir ara şirketin borsaya açıldığından sonra ki değer artışı ve borsa fiyat artışını analiz etmiş ve şirketin ancak gelişmesinin 50%'sini hissedarları ile paylaştığını farketmiştim. Belki o gözle bakıp halihazırda ne kadar prim potansiyeli olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca emtialardan bakırın artışı her ne kadar bu aralar çok yüksek olsa da patron akıllı kablo fiyat artışlarıından kendini koruyacak şekilde ya hedge etmiştir ya da anlaşmalarda mutlaka bu konuda riskini sıfırlamıştır. Geçmişte bu konuda ki yeteneklerini gösterip rüştünü ispat etmişti. Çakallıkta üstlerine yoktur.
    Ben şu anda uzaktan izlemekteyim. Kazancınız bol olsun. Önü açık bir şirket ama olay zamanlama olayı gibi sanki.
    Sağlıcakla kalın.
    ytd.

8. ORGE 0,79 artı
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

Sayfa 175/254 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •