Sayfa 97/254 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 2028 madde; 769 - 776 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. En son 6.30'dan aldım. Alış o alış. Hâlâ bekliyoruz. Orta vadede 7 lira üstünü görür.

2. Orge işlem yapan bilmen ne çocuğu paran kiymetliyse alma. en ufak haberde aşağı basıyorlar kağıdı. Tahtada ciddi sorun var.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Orge işlem yapan bilmen ne çocuğu paran kiymetliyse alma. en ufak haberde aşağı basıyorlar kağıdı. Tahtada ciddi sorun var.

Karaktersiz hisse... Borsa eksi olduğu anda bu minimum -5%.
    Bence kasıtlı basıyorlar. Yani bilinçli
    Artık kim bu kadar rahat hareket edebiliyor yada ettirilebiliyorsa
    Ben maalesef bu kağıtta patronunda oyunları olduğunu düşünenler tarafındayım
    Aynı bedelsiz geldiğinde yaptığı alıyorum filan diyerek milleti inandırıp kağıdı basması gibi
    Yazık ...

4.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Karaktersiz hisse... Borsa eksi olduğu anda bu minimum -5%.
    Bence kasıtlı basıyorlar. Yani bilinçli
    Artık kim bu kadar rahat hareket edebiliyor yada ettirilebiliyorsa
    Ben maalesef bu kağıtta patronunda oyunları olduğunu düşünenler tarafındayım
    Aynı bedelsiz geldiğinde yaptığı alıyorum filan diyerek milleti inandırıp kağıdı basması gibi
    Yazık ...
    Aynen dediğinize katılıyorum! Eski karaktersizliklerini gene sergiliyor kağıdımız borsa %2 düşer bizimkisi %7
    borsa %2 yükselir bizimki yerinde sayar!!
    noldu 1 ay önceki beklentilere! kağıd uçuşa geçti sonra da birleri çakışa geçti!! Patronun iyi niyeti olmadığı kesin!!Şirketine sahip çıkmıyor
    Acaba hedef 3 TL y edüşürmek mi ? bu ne hız böyle !!!

5. Patron tiyatro oynatıyor. OYAK verdi 7 TL fiyat hedefini. Vatandaş çıktı tvlere verdi ayarı,yok yurtdisi yok bilmem ne falan filan zart zurt, boşalttılar malı. Utanmadan 50biner lot aliyorlar, çocuk mu kaldiriyorsunuz, parasizmisiniz, koca tahtada 50bin lot ne. Bardakla havuzmu dolar.
    Şimdide yok pahasına çekecek milletin elinden malı. Bende yatırımcı isem zamanı gelince sana bosaltacagim elimdekileri, yazın bir tarafa patron uşakları.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Hissenin temeli ne kadar iyiyse tahtacisida o kadar ******** ve karakter yoksunu. Yangından mal kaçırır gibi ters V çizdiler. Son bir kaç senedir tahta sinemaya dönmüş kapalı gişe testere oynatıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Patron tiyatro oynatıyor. OYAK verdi 7 TL fiyat hedefini. Vatandaş çıktı tvlere verdi ayarı,yok yurtdisi yok bilmem ne falan filan zart zurt, boşalttılar malı. Utanmadan 50biner lot aliyorlar, çocuk mu kaldiriyorsunuz, parasizmisiniz, koca tahtada 50bin lot ne. Bardakla havuzmu dolar.
    Şimdide yok pahasına çekecek milletin elinden malı. Bende yatırımcı isem zamanı gelince sana bosaltacagim elimdekileri, yazın bir tarafa patron uşakları.

Maalesef fikirlerinize katılıyorum. Patron sürekli hissesine güveneni yarı yolda bırakmıştır. Hep diyorum yatırım hissesi değil sadece trade etmek için kullandığım bir hisse. Bu yönüyle hızlı çıkar ve hızlı iner. sadece zamanlamasını tutturmak mesele.
    Patrona zerre güvenim kalmamıştır.

8. 20.000 daha geri alım yapmış koçum benim . Geçen kurumsal yatırımcıya 1 milyon lotu 4.35 den sattılar. Adam şimdi ne halde acaba? 20000 lot ben sana vereyim de şirketten uzak dur . Utanmaz adam.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 97/254 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •