Sayfa 190/254 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *oyak yatırım, orge enerji hedef fiyatını 8,50 tl'den 10,80 tl'ye tavsiyesini 'endeks altında getiri'ye revize etti
    Oyak yatırım gitsin kumda oynasın. 45 milyon kar bekliyordu. 7,5 yada 8,5 dan fazla etmez diye rapor yazıyordu. Analiz yapmaktan acizler. Neymiş aracı kurumların %90 raporları çöptür.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
     Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Oyak yatırım gitsin kumda oynasın. 45 milyon kar bekliyordu. 7,5 yada 8,5 dan fazla etmez diye rapor yazıyordu. Analiz yapmaktan acizler. Neymiş aracı kurumların %90 raporları çöptür.
    Aracı kurumların analizlerine ben de pek güvenmiyorum
    Borsa da fiyatlamalar en çok gelecek algısı ile belirleniyor benim gördüğüm kadarıyla
    çarpanlara bakıp ucuz pahalı denilmesi bir şey değiştirmiyor
    gerçi çarpan olarak da uygun bence;
    f/k 10,39 pd/dd :2,34 neresinden bakarsan bak iyi görünüyor
    Orge de gelecekte işleri devam edecek ve büyüyecek beklentisi var
    kolay kolay da işsiz kalmaz kanaatimce sektörde en iyilerden biri
    başka elektrik taahhüt şirketi bilmiyorum da borsada zaten

3.  Alıntı Originally Posted by AhiOsman54 Yazıyı Oku
    Aracı kurumların analizlerine ben de pek güvenmiyorum
    Borsa da fiyatlamalar en çok gelecek algısı ile belirleniyor benim gördüğüm kadarıyla
    çarpanlara bakıp ucuz pahalı denilmesi bir şey değiştirmiyor
    gerçi çarpan olarak da uygun bence;
    f/k 10,39 pd/dd :2,34 neresinden bakarsan bak iyi görünüyor
    Orge de gelecekte işleri devam edecek ve büyüyecek beklentisi var
    kolay kolay da işsiz kalmaz kanaatimce sektörde en iyilerden biri
    başka elektrik taahhüt şirketi bilmiyorum da borsada zaten
    Bunlar kadar dürüst ve karlı olanı yok. Anele var aynı sektörde. Ner kar var nede dürüstlük işleri güçleri pislik. Kords beğeniyordum beni beklemedi erken gitti. Orgeyi 400 küsür şirket içinden seçtim. Tesadüf değil. Bir zamanlar vertu vardı. Bendeyken temel ve teknik her türlü pisliği yaptılar. Ben verince adam olacakları tuttu. Birazda kısmet bu işler. 10 yıllık borsa hayatında gördüğüm bir şey var. Değerli bir şirketi uygun bir fiyattan alırsan her türlü piyasa koşulunda 12 ay sonra iyi bir getiri sağlar.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. BofA döşemeye devam ediyor. Doymadilar gitti.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Borsa kaolitiktir, dialektiktir. O rsi dibi yaladiysa bir gün gelip zirveyide yalayacaktır. Spek dansöz gibi her yerin ayrı oynamasın, adam ol.

6. Merhaba,

Bloga #ORGE 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Twitter hesabımdan da takip edebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by borsakumbara Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bloga #ORGE 2020/12 dönemi bilanço analizi ve grafikleri yükledim. Faydalı olması dileğiyle.

Link: https://mutesebbist100.blogspot.com/...e-analizi.html

Saygılar
    Analiz için emeğinize sağlık.

8. Başka bir kağıt olsa bu kadar beklentiye bu hareketleri yapmazdı. BofA kağıdı iyice kapaması yaptı.

Sayfa 190/254 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •