Sayfa 127/254 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 2031 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Orge ihalede alsa farketmez. Hatta ihale haberi çıkarsa şayet aşağı basarlarsa şaşırmayın...����

2. Endeks olmuş nerdeyse 114 bin bizim orge hâlâ 6 lira bile olmadı. Bı görüşü bi fikri olan varmı? 30 endeksindeki hisselerin bile bundan daha fazla getirisi oldu. Nasıl iş anlamak mümkün değil...

3. Toparlicak sadece sabir lazim.

4.  Alıntı Originally Posted by braveheart78 Yazıyı Oku
    Toparlicak sadece sabir lazim.
    Ne zamana kadar sabır 4 senedir 6 yı geçemedi bende sabır tükendi

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Borsamız bilgisiz ve kumarbaz oyuncuları bu dönem ödüllendirdi. Bizide yerden yere vurdu. Bakalım bu kötü kader değişecek mi?

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Ben 2014 de borsayı sizin tabirinizle kumar gibi oynuyordum. 11 temmuzda fb hissesinde çok yüklü yakalandım ve beni alaşağı etti. 6 yıldır hic borsanın yüzüne dahi bakmadim. Ama şu an faizler cok düşük dövizde hatrı sayılı yükseldi. Şu an yatırım yapacak baska bir mecra kalmadı borsadan başka. Bu sefer bilinçli ve uzun süreli bir hisseye girmek için cok araştırma yaptım. Orge, yükselen çelik ve dyoboya arasında kaldim. Kahretsin en kötüsünü tercih etmişim. Ama artık çok geç dönüş yok....

7. Ne oldu yurtdışı işi ? Oldu mu? Olmadı mı?
    Haberler neden kesildi.
    Patron neden bilgi vermiyor? KAP açıklaması yapıp devam mı ediyor, etmiyor mu bilgi vermesi gerekmez mi?
    Teknik olmadı diyor bence.... ikili tepe ve günlükte RSI fiyat ters ilişkisi mevcut...
    Bakalım aldatma mı yoksa....
    Sağlıcakla kalınız

8. Sevgili ceo'muz tv lere çıkmayı çok sever.devamlı yurt dışı işi dedi ,en son tv de çıkıp 2 hafta içinde Malta ve Almanya ihaleleri açıklancak dedi.40 gün geçti.küçük yatırımcı bunlara inandı bir sürü mal aldı.fiyatımız 2 senedir 6 Tl yi geçemedi.şirket yönetimi yatırımcıya inandırıcı gelmeyecek artık ve bu gidişle ciddi güven itibar kaybetçekler .

V1809A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 127/254 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •