Sayfa 222/254 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon
Arama sonucu : 2029 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Ges e gaz versen de çok iyi olmaz mı neden sürekli olarak bekletiyorsun hızla ges e dal ve fiyatları uçur

2. Bu hafta da bizi şaşırtmaz ve fiyatları geri çekildi güzel bir KAP'a bildirim gönder bu hisse senedi destek olsun

3. Haftaya kadar bahtsız hisse senedi ve fiyatları geri çekildi ortaya bir şey yok anlaşan

4. Fakat bu hisse senedi ve fiyatları geri çekildi ama ben de zorunlu olarak bekliyorum

5. 15.53 kapanış....Küçük Soda..Durmak yok yola devam .Uzuuunnn zaman beraber olacağız.Bedelsizlerini ,temettülerini yiyeceğız.Hadi hayırlısı.Sabreden kazanır.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

6. Ne kadar zamanda fiyatları çok güzel bir seviyeye ulaşır
    Uzun zaman nedir

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan43 Yazıyı Oku
    Ne kadar zamanda fiyatları çok güzel bir seviyeye ulaşır
    Uzun zaman nedir
    Kişiye ve sabrına göre değişir.Şişe ile birleşmeden önce yani 2002 den beri elimdeydi Soda...
    Orge de Ges haberleri yakın zamanda gelmeye başladığında fazla uzun zaman bekletmez bence.Türkiyede enerji öncelikli.Birde elektrik taahhüt işinde tek ve rakipsiz olmasıda artısı.Ben tutacağım hisseyi.Bedelsiz ve temettülerini almak istiyorum.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

8. Burada ve sosyal medyada pek gündem olmayan bir hisse. Şirketin işleri hali hazirda zaten iyi gidiyor.

Ustune Ceo Nevhan Gundüz son röportajlarinda elektrik işinden çok ges santralleri kurulumlarindan bahsetmeye basladi. Buradan bir kaç haber gelirse işin rengi iyiden iyiye değişir artık.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 222/254 İlkİlk ... 122172212220221222223224232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •