Sayfa 427/795 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 6356 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by rguney Yazıyı Oku
    akşam üzeri çok güzel bi haber geldi erbos dan ama kimsede çıt yok.enteresan...
    hangi haber

2. ateş olmayan yerden duman çıkmaz bu baskı boşuna değil demek ki

3. Anlık GOLTS : 48.50 + %9.98
    Anlık erBOSS : 48.08 + %2.17

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    İkisinin beraber gıdecegını 25 TL de yazdım
    Golts bu fiyatlara kap a dusen haberlerle geldi
    Bizim sadece bılanco ile geldik haber akisi sadece 2 milyonluk atıl bına ve arsa satışı

Enerji yatırım haberı var subat ta bitecek onun da bu ara haberı dülebilir
    Yıllık bılanco yu tahmin etmek zor demıstım stoklar demir ve cınko nun yukselmesı satıslardan + kar yazacak

birde degerlenme den gelecek bu senenin hıssesı olmaya aday

Durduk yere degerlenme yaptırmaz kayserılı satacak sa iyi fiyat a satar
    🤣🤣
    Yatırım tavsiyesi degildir
    Gözüm doymadı. Bir günde 2 tavan alırmıyım acaba dedim. Gölden çıktım.sucuk aldım. Alcar duruyor. Hayırlısı. Sucuk çok ısınmış gibi. Yrd.

5.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Gözüm doymadı. Bir günde 2 tavan alırmıyım acaba dedim. Gölden çıktım.sucuk aldım. Alcar duruyor. Hayırlısı. Sucuk çok ısınmış gibi. Yrd.
    ky bu haberın ne oldugunu kap a bırdaha haber gonderınce anlar.ortaklık görüşmelerıne baslandı desın bkalım kelebek ı de sattılardı kayserıli ye parayı goster bunu da satar yatırım tavsıyesı degıldır

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    ky bu haberın ne oldugunu kap a bırdaha haber gonderınce anlar.ortaklık görüşmelerıne baslandı desın bkalım kelebek ı de sattılardı kayserıli ye parayı goster bunu da satar yatırım tavsıyesı degıldır
    Müthiş günlerin on habercisi gibi bir haber miki acaba... Sucuk candır. Ama göl kenarında daha müthiş oluyor. 50 kapatirmiyiz bugünün.... Aman ha YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Müthiş günlerin on habercisi gibi bir haber miki acaba... Sucuk candır. Ama göl kenarında daha müthiş oluyor. 50 kapatirmiyiz bugünün.... Aman ha YTD.
    kemerlerı baglayın daldan dala atlama zamanı bıttı fragman bıttı. fılm baslıyor. yatırım tavsıyesı degıldır

8.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    kemerlerı baglayın daldan dala atlama zamanı bıttı fragman bıttı. fılm baslıyor. yatırım tavsıyesı degıldır
    filmin sonunu merak ediyorum bi jant olur mu ki

Sayfa 427/795 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •