Sayfa 106/794 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 6349 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Grafikler'e neden haftalık ve aylık bakıyorum,hacmi düşük ve sığ hisseler'de günlük ve saatlik hareketler insanı yanıltır.
    Bir gün sat veren indikatörler bir bakmışsın ertesi gün al verir.O yüzden hacim önemli.
    Devamlı'da söylüyorum aylık işlem hacmi artıp,hisse XU100 endex'ine girmeden,sıkıcı seanslar devam edecektir.
    Sabrı olan beklesin,zamanı olan arka sayfaları okusun her türlü bilgi var.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Grafikler'e neden haftalık ve aylık bakıyorum,hacmi düşük ve sığ hisseler'de günlük ve saatlik hareketler insanı yanıltır.
    Bir gün sat veren indikatörler bir bakmışsın ertesi gün al verir.O yüzden hacim önemli.
    Devamlı'da söylüyorum aylık işlem hacmi artıp,hisse XU100 endex'ine girmeden,sıkıcı seanslar devam edecektir.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Grafikler'e neden haftalık ve aylık bakıyorum,hacmi düşük ve sığ hisseler'de günlük ve saatlik hareketler insanı yanıltır.
    Size kalsa yakin zamanda gitmeyecek gibi .ben oyle anladim.bende diyorum ki kagit bagiriyor ben gidecem diye .hacim zaten istenen duzeyde .ayrica endeks boyle giderken erbos durumu gayet iyi yani seanslar hic sikici degil .2018 basinda bu kagit 24 lira.endeks 115.000 .erbos f/k 9 .su an f/k 4.48 .2017 satislar 397.000 bu yil 6 aylik da satislar 325.000 .ayrica erbos ayarinda bir cok kagit gerekli duzeltmeyi gordu . saygilar

VIA_P2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Son günlerde oldukça dikkat çekmeye başladı.Endekse karşı dik duruyor.İşlem hacmi de belirgin bir şekilde artıyor.Sert yükselişe hazırlanıyor gibi bir durum seziyorum.Belki de 3.çeyrek bilanço ile bunlar gerçekleşebilir.Sakın yazdıklarım Y.T.olarak algılanmasın.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

https://www.borsagundem.com/haber/ab...ucurdu/1438117

ABD Büyükelçisi Satterfield'ın sözlü olarak bildirdiği ve kısa sürede yazılı olarak iletilecek teklife göre çelik ve alüminyumda gümrük vergileri düşürüleceği ifade edildi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

6. Kademelerde alim lotlarinda buyume var .eskiden 300 400 lot koyarlardi artik 1000_1500 lotlar var.bir o kadar da satici var. 19.38 bugun degil ama yarin kirilirsa alici artar satici azalir.hizli gecisler olabilir
     Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Son günlerde oldukça dikkat çekmeye başladı.Endekse karşı dik duruyor.İşlem hacmi de belirgin bir şekilde artıyor.Sert yükselişe hazırlanıyor gibi bir durum seziyorum.Belki de 3.çeyrek bilanço ile bunlar gerçekleşebilir.Sakın yazdıklarım Y.T.olarak algılanmasın.
    VIA_P2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Turuncu çizgi 20 tl civarları bu ay çizgiyi geçeceğine pek ihtimal vermiyorum.Haftalık'ta 100 hareketli ortalama üstün'de şuan.
    Extrem bir durum olmazsa,ortalama ile turuncu çizgi arasın'da vakit geçirir.
    Yanlış anlaşılmış demek'ki yazılıp çizilenler.Hisse gitmeyecek demedim Eylül ayın'da turuncu çizgiyi (20 tl ) yi geçeceğini zannetmiyorum dedim.Ekim ayı ile birlikte bilanço yaklaştıkça burayı geçecektir.

8. 19.38 de fibo çizgisi var üstün'de kapanışlar'da hissenin önü açılır.
    Yalnız bu gün boşluk bırakarak ( 18.93 ) açılış yaptı.

Sayfa 106/794 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •