Sayfa 107/795 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Su an bilanco hazirligi var .net goruluyor bu .bilancanun aciklanmasi ile bir miktar dusus olur.bakalim bugun agirlik ortalama ustu kapanis hatta 19.3019.38 arasi kapanis olursa guzel olacak
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşılmış demek'ki yazılıp çizilenler.Hisse gitmeyecek demedim Eylül ayın'da turuncu çizgiyi (20 tl ) yi geçeceğini zannetmiyorum dedim.Ekim ayı ile birlikte bilanço yaklaştıkça burayı geçecektir.
    VIA_P2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tatarramazan ın meşhur hissesi erbosan."Hadi gel Erzurum a gel " parçasını yayinlardı erbos topiklerinde hissenet ve hisseanaliz de .Yoksa geri mi döndü?

Frigo ,dokta ,bagfs ,jants yi kaçırdım .Erbos ta şansımı deneyeyim.

Tatarramazan in girdiği hisseler temel olarak çok sağlam ve kısa zamanda ralli yapıyor .Inşallah yine aynısı olur.

Tatarramazan erbosa girdiyse ben de giriyorum o zaman.Ama o sarmadan ben satacagim.h
    Son düzenleme : alyatçı; 25-09-2019 saat: 09:34.

3. Güldür be yüzümüzü tatarramazan.Battim bu borsada biktirdi beni bu borsa .Bir kerecik olsun yüzüm güldüm be .

Ilk günden kardayim .

4. Tatarramazani tahtada sikistirmislar anlaşılan.Twitter da "Kanimin son damlasina kadar savaşacağım erbosta " diye twit atmış.

2 grup savaş halinde demek ki erbosta .

Bakalım agresif tatar mi kazanıp 20 üzerine atacak veya hisse tekrar 19.00 tl aşağısına mi düşecek ?

Cuma kapanışta belli olur .

5. 19.80 kapanis olurmu

6.  Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    19.80 kapanis olurmu

Agirlik ortalama uzeri kapanis

7. Bu ara'da klasik haftalık endex resmi'mi atayım, mavi çizgi üzeri ( 103.300 ) üzeri kapanışlar'da kanal üst bandı 106.800-107.000

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Tatarramazani tahtada sikistirmislar anlaşılan.Twitter da "Kanimin son damlasina kadar savaşacağım erbosta " diye twit atmış.

2 grup savaş halinde demek ki erbosta .

Bakalım agresif tatar mi kazanıp 20 üzerine atacak veya hisse tekrar 19.00 tl aşağısına mi düşecek ?

Cuma kapanışta belli olur .
    kim bu tatar ?

Sayfa 107/795 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •