Sayfa 110/795 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ben orasını bilmem .Ben üzüm yiyeceğim ,adam hangi hisseyi yazsa hemen hareket başlıyor ve ralli oluyor .Dokta, frigo ,bagfs ,jants a da 3 ayda neler oldu?Gün gün yazdı.Sonra twitter kapatıp yeni hesap açmış.Tek hisse bantas a girmiş.2.06 dan satip tukas almis tek hisse .Tukas satip tek hisse erbos almış şimdi de .

Adam trendi iyi oluyor.Ben spek değil parazitim diyor.

2 gün önce gördüm ben de .2.takipçisi benim .Dün akşam 3 takipçisi vardı şimdi 9 takipçisi olmuş.

Bana tatarramazan lazım değil yazdığı hissesi ve benim o hisseden kazanmam lazım.
    Yaktın beni tatarramazan.Benden bu kadar.Bundan sonra twitter pazarlamacilarinin hisselerine bulasmayacagim.

Sizlere başarılar diliyorum.Tatarramazan sana da güle güle.

2.  Alıntı Originally Posted by Reaper Yazıyı Oku
    Gedikte ki arkadaş güzel oynuyor kağıtla amacı ne acaba, aldığına veriyor verdiğine alıyor vs vs
    Keyfi ne isterse onu yapıyor. Oyunun onun dışında gelişmesine izin vermiyor.

3. 19.61 kirdirmayacak
     Alıntı Originally Posted by simsar41 Yazıyı Oku
    Keyfi ne isterse onu yapıyor. Oyunun onun dışında gelişmesine izin vermiyor.
    VIA_P2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Nazlanıyor bizim kerata atamadı 20 nin üstüne..

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu ara'da klasik haftalık endex resmi'mi atayım, mavi çizgi üzeri ( 103.300 ) üzeri kapanışlar'da kanal üst bandı 106.800-107.000

Endex resmi için bu yorumu yapmıştım.103.300 üzeri hızlandı,107 hedefi devam ediyor şuan.Biraz üstüne bile sarkma ihtimali olabilir ( 108 gibi ).

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Turuncu çizgi 20 tl civarları bu ay çizgiyi geçeceğine pek ihtimal vermiyorum.Haftalık'ta 100 hareketli ortalama üstün'de şuan.
    Extrem bir durum olmazsa,ortalama ile turuncu çizgi arasın'da vakit geçirir.

Eylül ayın'da turuncu çizgi ile mavi ortalama arasın'da vakit geçirir dedim,öyle'de oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by ozergur23 Yazıyı Oku
    19.61 kirdirmayacak

Bugün çok kastı kendini. Yükselmemek için direndi resmen. Haftaya inşallah endeksten ayrılıp 20üzerine atar diyelim. Bilançoya kadar neler olacak bakalım artık..

8. Son Bilanco ile %26 artis saglamis erbos.endeks ise bu surede %7 artis yapmis.3 ceyrek bilanco uzmezse cok iyi yerlere gelir

Sayfa 110/795 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •