Sayfa 12/795 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bu p.ç niye bu kadar basıyor. Hiç bir şey yokken 80'i gören hisse şimdi altmışlı rakamlardan ayrılamıyor. Eskiden iyi kötü endeksle hareket ediyordu şimdi insanı sinir sahibi yapıyor. Bizi dökmeden götürmeyecek anlaşılan.

2. Ne olduda eksi 2 oldu anlamak çok zor, bari biraz daha indir şöyle 62 filanda bizde mal sahibi olalım.
    Yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by xortzana Yazıyı Oku
    Bu p.ç niye bu kadar basıyor. Hiç bir şey yokken 80'i gören hisse şimdi altmışlı rakamlardan ayrılamıyor. Eskiden iyi kötü endeksle hareket ediyordu şimdi insanı sinir sahibi yapıyor. Bizi dökmeden götürmeyecek anlaşılan.
    Sn xortzana,
    Hic 60 ve alti maliyeti olan sanmiyorum artik dokmeden yurusun bizde zararimizi cikaralim gidelim birdaha da arkamaiza bakmayalim..

4.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Sn xortzana,
    Hic 60 ve alti maliyeti olan sanmiyorum artik dokmeden yurusun bizde zararimizi cikaralim gidelim birdaha da arkamaiza bakmayalim..
    Sayın Dante.
    Hareketlerinde anormallik var. Endeksin iyi olduğu zamanlarda özellikle ters hareket yapıyor. Kasıtlı böyle hareket yaptığı için hisseyi inadına satmıyorum. Sabrım tükeneceğe kadar tutacağım. Benim maliyetim şu anki fiyatın altında. Ama 90 bin endekste yaklaşık bu fiyatlarda iken 104 bin endekste bu fiyatlarda olmak bana göre anormal. Bu baskı elbet sonlanacak. Zaten favori hisselerimin hepsi gitti. Yanlış atta bekliyorum artık. İnşallah eski zirveye yaklaşırda yatırımcısı nefes alır.

5. 200 HO ve kanal alt bandı hemen hemen aynı seviye'de.
    Bu gün niye düştü,ya endex düşecek,yada emekli'lik fonları malı devir ediyor.Takipteyiz.
    3 gün önceki takas'ta 1.000 lot satmış gözüküyor.80.620 lot duruyor.

Bedelsiz tarihi bellimi arkadaşlar
    SECRETMEN

7.  Alıntı Originally Posted by secretmen Yazıyı Oku
    Bedelsiz tarihi bellimi arkadaşlar
    Yok daha belli değil...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün eksi kapatırsa MACD sata dönmek üzere. Şöyle keyifli bir seans izletmedi.

Sayfa 12/795 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •