Sayfa 162/795 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Yabancı alımı var. 30 lar içten bile değil. Diye dusunuyorum ve hic korkmuyorum. Sadecebiraz sabredin. Cok guzel yerlere gelecek. Birileri vardır ve daha güçlü alimler gelecek belki de. Bugün 1 milyonluk işlem belki de başlangıç. Belki yabancı Limi algyo gibi 40 lardanbaslayip 70 lere gelişi gibi 18 19 lardan başlayan hareket 40 lara kadar 3 5 günde bir devam edecek. Tabi hepsi benim için kendi hayallerim. Aman sakin haa YTD.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

3. Kapanış artı ama ağırlık ortalama altı

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. spek resmen oynuyor.çok güzel trade imkanı veriyor ama korkuyorum... dün tam tradelikti... ama spek buna izin vermiyor. git gellerle aslında hisseyi çok iyi yönetiyor aslına bakarsanız ama sinir bozucu bir yandan... hem mal alıyor hem mal veriyor... ama bekleyeceğiz.. orta ve uzun vadede çok güzel bir hisse.. değerine gelecektir... benim tadığım erbos gelmeli... inşallah.. hayırlı geceler... ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    spek resmen oynuyor.çok güzel trade imkanı veriyor ama korkuyorum... dün tam tradelikti... ama spek buna izin vermiyor. git gellerle aslında hisseyi çok iyi yönetiyor aslına bakarsanız ama sinir bozucu bir yandan... hem mal alıyor hem mal veriyor... ama bekleyeceğiz.. orta ve uzun vadede çok güzel bir hisse.. değerine gelecektir... benim tadığım erbos gelmeli... inşallah.. hayırlı geceler... ytd..
    Aslında bu hisse de sorun spek değil
    tradeciler .aşırı derecede destek direnç noktaları var al sat kaçınılmaz oluyor.ama yinede asıl kazanç sabreden de. hisse ye güven yok . ileri fiyatlarda daha azalır.24 ne Zaman geçilir bilmem sonrası kolay . bilanço analizi ni iyi yaptığı mı düşünüyorum.bu hisse tam yatırım lik.

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yarın aylık kapanış turuncu çizgi üstün'de olacak büyük ihtimal,
    Resim'e baktığımız'da 10 yıllık sürede kanal alt bandına 3 iniş var, alt banttan dönüş yaptığın'da,turuncu çizgi üzeri yaptığı hareketler
    net görülebiliyor.

7. İlk etap turkuaz ve yeşil çizgi 29-30 civarı,burayı hacimli geçemez ise turuncu çizgiye geri gelme ihtimali doğar.
    Aylık hacim'de artış var ama yeterli değil.

8. Sayın dandanakan a aynen katılmakla birlikte kısa vadeli bir iki teknik yorumda ben yapayım...5 Günlük ortalama 20 günlük ortalamayı 2 gün önce kesmiş...Ayrıca MACD da al a gelmiş 2 gün önce ...Herşey hazır....Spek bu grafiğin hakkını verecekse devreleri yakmalı 1-2 güne .....Y.T.D.

Sayfa 162/795 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •