Sayfa 169/795 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Endex kanal üst bandı'na geldi bugün.

Endex haftalık'ta henüz kanal üzeri kapanış yapama'dı.Kanal üzeri kapanışlar'da 110.500-111.000 üzeri 115.000 noktaları var.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

3. Bu hisse için twitter'da fazla yazılmış çizilmiş. Oya reklama gerek olmadan kendi halinde daha iyi performans gösteriyordu. Kendine has stili var. Biraz unutulması gerekli.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

4. Fibo kanalı diye bir gösterge,haftalık bu resim'de fiyat bar çubukları kanallar içerisin'de iyi oturmuş görüntüsü var.
    Buna göre kanal fiyat aralıklarını belirtmeye çalıştım.Burada dursun ara sıra güncellerim izleyelim.
    Turuncu kanalın alt bandı 22.80 gözüküyor.Haftalar ilerledik'çe fiyat aralıkları değişir.

5. Piston kar 22 sermaye 14 fiyat 29.5
    Erbos kar 60.5 sermaye 20 fiyat 24.4

6.  Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Bu hisse için twitter'da fazla yazılmış çizilmiş. Oya reklama gerek olmadan kendi halinde daha iyi performans gösteriyordu. Kendine has stili var. Biraz unutulması gerekli.
    Alakası yok. Erbosun unutulmaya veya reklama ihtiyacı yok.son dediğin geçerli. Kendine has stili var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bandın ne altı nede üstü. Erbosun hava bozmazsa ki bozulscak gibi gorunmuyor . Erbosun 40 i var. Diye hayal ediyorum. Hemde hızlıca. Ne iyi olurdu be.... yeah. Aman ha YTD.

Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Buraları cooook arayacağım. Ytd.
    % 6 7 bekliyorum yarın. Ama belki bir anda olabilir. Geçen haftaki gibi. Ytd.
    Ne demiştim... GALIBA BASKALARI DA VAR. 2DAHA ONCEDE ALAYI BASKILIYOR MAL KAPTIRMAYIN. demiştim.
    Son birkaç gün boyunca pagyo da vu yine son bir-kac gün bakab da aynı şeyleri yapıp bıktırdılar. Ancak ısrarla bir kademeye yığılmış duvar gibi lot satışlarını gördüm ve almaya devam ettim.20000 lot pagyo 11000 lot civari bakab vardı. Hemde 24 lerden cijtidmgim erbosan almıştım yani son 10 15 günde. Ve bugün bumn oldular. Yanı bence tamamiyle nal toplamak için yapıyorlar. Ben hiç korkmuyorum.sadece biraz zaman. Emin olun.. aldıkça alıyorum. Tabi yrd.
    Birşeyler alayım bari.
    Arkadaslar ne demissek o.... 3 5 gunde bir... 40 küp kırkının da kulpu kırık küp.. Ytd.
    benden cahili azdır. YDT

Sayfa 169/795 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •