Sayfa 187/795 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bu şirkette bir dümenler dönüyor ama hayırmı'dır,şer'midir Allah bilir.
    2019 un 6.ayın 17 sin'de kap'a gelen haber.PAY SENETLERİ BORSA'DA İŞLEM GÖREN ORTAKLIKLA'RIN,KURUL KAYDIN'DA OLAN ANCAK BORSA'DA İŞLEM GÖRMEYEN STATÜ'DE PAY SENETLERİNİN,BORSA'DA SATIŞA KONU EDİLEBİLMESİ AMACI İLE MERKEZİ KAYIT KURULUŞUNA YAPILAN BAŞVURU.Buna göre,MEHMET ARİF BÜYÜKKEÇECİ 1.112,337 TL tutarında'ki hisseyi,borsa'da işlem gören tipe dönüştürmüş.

2. bence sabırlı olalım erbos 50 leri hedefleyevektir.
    bu yıl gelebilecek kar rakamları toplamda 100 civarı olma ihtimali var , bu manada iyi bir liman

3. sn Dandanakan 1112, xxx hikayeden bir miktar
    aslolan 4. çeyrek 25 üstü bir kar gelsede 35 40 arası bir yere gitsek

4. Erbosan altın hisselerden birisi.Hantal olabilir haklısınız ama sağlam kağıttır.Bakıyorum dandik hisseler 1-5 -10 kazandırmış fakat soruyorum size hangimiz kazandık veya kazanan var mı?Çoğu 2 ye katlayınca kaçıyor.Erbosonı ben Egeen gibi görüyorum.İlerde belki öyle olacak tabi sabırlı olanlara.Karı iyi,temettüsü iyi sermayesi düşük.Sanıyormusunuz ki Erbosan dan çıkınca kat kat kazanacaksınız emin olun giden kağıda girseniz girdiğiniz zaman düşmeye başlayacak.Onbfl 173 kat artmış hani kimde var kim o kadar kazanmış.En sağlıklısı yavaş yavaş verimli bir şekilde gidilmesi her zaman iyidir.Sanmayın ki o 1-10 veren kağıtddan herkes kazanıyor.Sadece yakın bir abim eski müdürüm 1-20 kazandı ama nasıl kazandı 9 yıl bekledi karşılığını aldı.Hangimiz bekleriz söyleyin bana.Sabırlı olmadan kazanmak çok zor.Nasip evet herşey nasip.
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

5. Olabilir sn foton çizdiği grafikler'de 45-48-50 değerleri gözüküyor zaten ama alt bandı'da 16-17 gözüküyor.
    Körü körüne beklemeyelim diye bir şeyler araştırıyorum.
    Bu şirketin halka açıklık oranı %44 seviyesinde idi şimdiler'de%54 te,bunlar habire kurul kaydın'da olup işlem görmeyen hisseleri işlem gören tipe çevirip piyasaya sürüyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Olabilir sn foton çizdiği grafikler'de 45-48-50 değerleri gözüküyor zaten ama alt bandı'da 16-17 gözüküyor.
    Körü körüne beklemeyelim diye bir şeyler araştırıyorum.
    Bu şirketin halka açıklık oranı %44 seviyesinde idi şimdiler'de%54 te,bunlar habire kurul kaydın'da olup işlem görmeyen hisseleri işlem gören tipe çevirip piyasaya sürüyorlar.
    Açıkcası şimdi yazınızı okuyunca dikkat ettim şimdi baktım %54 benim pek tasvip etmediğim bir şey.Benim favorim her zaman hakla açıklık oranının düşük olması tarafında.Bu konuyu incelemek lazım...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

7. Sn foton 1.112.337 tl nasıl okunuyor değeri ederi nedir abi ben'mi yanlış okuyorum.Mesela o gün'ki hisse fiyatı 14-15 tl aralığı imiş bu paraya kaç adet hisse oluyor.

8. Sn ank 11 biz'de 10 yıl'dır bu hissede'yiz ama hiç öyle bir rakam göremedik.

Sayfa 187/795 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •