Sayfa 190/795 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Arkadaşlar,en karanlık an şafak sökmeden önceki an'dır,unutmayın kağıdın her şeyi olumlu,kasasında para bol,her bilanço kâr açıklıyor,daha ne olsun?Eşek gibi gidecek,farkındaysanız spek artık 25 TL nin altına indiremiyor......toplayın ve sabredin......endeksin nerede olduğu önemli değil........

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu şirkette bir dümenler dönüyor ama hayırmı'dır,şer'midir Allah bilir.
    2019 un 6.ayın 17 sin'de kap'a gelen haber.PAY SENETLERİ BORSA'DA İŞLEM GÖREN ORTAKLIKLA'RIN,KURUL KAYDIN'DA OLAN ANCAK BORSA'DA İŞLEM GÖRMEYEN STATÜ'DE PAY SENETLERİNİN,BORSA'DA SATIŞA KONU EDİLEBİLMESİ AMACI İLE MERKEZİ KAYIT KURULUŞUNA YAPILAN BAŞVURU.Buna göre,MEHMET ARİF BÜYÜKKEÇECİ 1.112,337 TL tutarında'ki hisseyi,borsa'da işlem gören tipe dönüştürmüş.
    Sn Dandanakan, yazılarınızı eleştirilerinizi keyifle okudum. hele fıkranız tam Erbosa cuk oturmuş, Normal şartlar altında her aklı selim insan birazcık bilgi ve aklını kullanabiliyorsa izmitpiston ,reysas, vs vs yerine Erbos alır. çünkü temel veriler açısından ve geçmişi incelendiğinde hiç bir dönem negatif bilanço göndermemiş ve hiç bir dönem temettü vermemezlik etmemiştir. endeksin tl bazında rekorlar kırdığı bu dönemde tüm yatırımcılarını üzen erbos speğinın yada hisseye hakim herkimse onun da bizlerle aynı şeyleri düşünüp düşünmediğini merak ediyorum, Erbos neden gitmiyor bu verilerle, geçmişte neden 100 tl yi daha az kar ile gördü. demekki spekülasyon yapılmış,
    sn Dandanakan , affınıza sığınarak bu rakamlara tekrar baktım 1.112,337 TL ilkinde (.) var ikincisinde (,) var buda 1 112 tl demektir ki; bu da erbos sermayesi içinde ihmal edilebilir bir mebladır.

3. Sayın foton eğer bu rakam bin tl ise bunu spk ya baş vurup işlem gören tipe dönüştürmenin masrafı o kadar tutar,
    Ben bile olsam bu meblağ ile uğraşacağıma o kağıt'la afedersin ama kıçımı silip atarım.
    Eğer milyarlık şirket bin tl ile uğraşıyor ise vay bizim halimize o zaman 1 kuruşun bile hesabını yapanlar bize ne kazandırır.

4. sn Dandanakan, 9 aylık 60.5 mil. karımız cepte
    son çeyrekte 25 bekliyorum insaAllah yanılmam toplamda 86 mil kar 4 kattan fazla min ederi 36 eder, beklemekten başka çare yok

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sn Dandanakan, 9 aylık 60.5 mil. karımız cepte
    son çeyrekte 25 bekliyorum insaAllah yanılmam toplamda 86 mil kar 4 kattan fazla min ederi 36 eder, beklemekten başka çare yok
    Yaw arkadaş 10-15 yıldır bu hissedeyim, şu kar muhabbetinden başka bişey duymadım, farklı bir haber görmedim. Ha bir tek şu haberi hatırlıyorum Atlantis halı mı neydi sattık...... demişlerdi . Sanki ettiği karı sana bana verecek. Nedeceksin ettiği karı. Hikaye lazım hikaye, kıl-tüy ile olmuyor.
    Asla Yatırım tavsiyesi Değildir.

6. Taha kim istemiyor hikayeyi hisse gitmiyor ve hikayede üretmiyor peki bizler ne yapacağız hikayeyi biz mi üreteceğiz

7. Sevgili foton kardeşim,kar var doğru fakat imtiyazlı hisseler'den dolayı kaymağı yiyen yönetim bize kırıntıları düşüyor ancak.
    Hikayesi'de yok o zaman hikayesi olan şirketlere geçmek lazım diye düşünüyorum şahsen.

8. alkım var sn Dandanakan, potasyum.sulfat uretmeknicinb107 mil tl teşvik aldi

Sayfa 190/795 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •