Sayfa 2/794 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6348 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. [QUOTE=Dandanakan;3167638][QUOTE=Dandanakan;3167452]

2. [QUOTE=Dandanakan;3168426][QUOTE=Dandanakan;3167638]
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Yani grafiklere göre durum vahim mi dandanakan kardeş ?????

3. Taha kardeşim vahim demeyelim'de,dediğimiz gibi endex'in yönü önemli.Endex 103 üzeri kapanışlar yapmadan,98 tehlikesi var
    Böyle bir durum'da buda aşağı iner,biliyorsun bilanço bedelsiz vs hikaye.
    Bugün not arttır'ma hikayesi var.Artarsa veya değişik'lik olmaz ise iyi.Düşerse sorun var demektir.Ayrıca demir çelik sektörü zaten sıkıntılı bu sıralar.

4. Endex'in geçmiş yıllar'da sergilemiş olduğu hareketlere bakarak önümüzde'ki günler'de nasıl bir yapı oluşturacağı'nı izliyoruz.
    Mavi ortalama değerini ve sarı ortalama'nın açısını takipteyiz.Kanal üst bandı 103.400 civarları.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,019
    Bu gün bir yerde gorbaçovun 2. Türk akımı faln haber görmüştüm sanki
    2014 den bu yana erbos büyük boru yapımına geçtimi bilmiyorum

6. bedelsiz sermaye arttırımının düşük tutulması acaba imtiyazları kaldıracak kaynak ayırdıkları için olabilir mi?
    5 sene evvel 10 m ye kaldırılacaktı...gk da reddedildi...böyle bir sürpriz bekliyorum açıkçası...ya da spk ya başvuru yaparken bedelsiz oranını arttıracaklardır...ya da sağlam temettü vereceklerdir...
    3 üne de razıyım:D
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

7.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    bedelsiz sermaye arttırımının düşük tutulması acaba imtiyazları kaldıracak kaynak ayırdıkları için olabilir mi?
    5 sene evvel 10 m ye kaldırılacaktı...gk da reddedildi...böyle bir sürpriz bekliyorum açıkçası...ya da spk ya başvuru yaparken bedelsiz oranını arttıracaklardır...ya da sağlam temettü vereceklerdir...
    3 üne de razıyım:D
    Yılların erbos yatrımcısı olarak benimde aklıma geldi, bedelsiz oranının GK da arttırılabileceği. Çünkü yanlış hatırlamıyorsam son 2-3 yıl belirlenen temettü oranları GK da düşük görülerek hep arttırıldı. Böyle bir arttırım bana da süpriz olmaz.
    Asla Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Genel KURUL TARİHİNİ BİLEN VARMI ?

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/794 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •