Sayfa 213/795 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. 10 günde yüzde 40 düştü. Şaka falan olmalı. Neyse Maliyet düşürme vaktim geldi. Size bol kazançlar ytd

2. çok ahlaksız ! ticari etik ahlak yoksunlugu.
    halen yükseltip mal veriyor sanki... tahtasından da utanmıyor...tüh dedim tükürdüm diyelim suratlarına "yarabbi şükür diyen karakterler"

düştüğü yere çıkmaya değil haysiyetsizce halen gelene mal yüklemeye çalışıyor rezil

maliyeti kurtarayım 1 dk durmam
    bu zararla kol değil bedenin yarısı gider satamam...bu p venk te bunu biliyor oynadıkça oynuyor bir aşagı bir yukarı...çok kişi zararda ciddi rakamlarla sanırım.

birde bir tahminim var dogru yanlış belkide...sanki bu tahtada yapay zeka var... kagıt hareketleri tahtada normal bir insan tavrı ötesinde satış var aşagı çekiyor kendi malını 5-10 kademe yukarıdan satarak yürüyor yani hem satarken hemde alırken kazanmak üzerine bir algoritma bence.

al-sat değildir.

3. Ben şahsen her fırsatta alıyorum. Buralar sudan ucuz benim kanaatimdir. ytd.

haftalık takas

7. isteyen istediği kadar alabilir ...
    isteyen istediği kadar alıyorsa ;
    1- Düştüğü yere çıkmak gibi bir endişesi yok
    2- Hiç kalmayacak kagıt piyasa da endişesine kapılıp almaya gerek yok.
    3- Daha da buradan verip daha düşmesi olasılıgı olabilir.
    kimse hatta patron dahil malının altına girip risk almak istemiyor görüntüsü var...Patron almadıgı sürecede alçak sürünmeye devam

al-sat değildir.

8. Her sey yandı kül oldu,hayat belirtisi yok, fişi çeken biri olsa da çekse veya spek ler karantinaya girmek istemiyor ve maske takmıyorlar deyip bir kaç çinliyle muhatap edilse.. Kar payımı vermiyecek bu sene ,yoksa stoklarmı çalındı.
    ortalama için beklenmektesin. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 213/795 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •