Sayfa 224/794 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 6348 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Arkadaşlar özbal çelik boru ile ikisi aynı yükselişi yaptılar haber mi gelecek acaba varmı aralarında ilişki teşekkürler...yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Biri Erciyas holding digeri ozbal..Bununla gidi yok...Ama sanayi sirketlerinde hareket başladı..ortak yani bu...Artik ilerde olacak uretim. beklentisi satin alinnaya başladı..yarin daha hareketli olacak gibiler....Borsa boyle...y.t.d...

3. Tepki nin devamı gelir inşaallah. .biraz daha canlanmali

4. halen %50 düşmüş kagıdı kaldırıyormuş gibi görünerek adam çarpmaya çalışıyorlar sanki...
    malın altına patron girmedikçe alım yapmak sadece hamallık tır "ben yemem paramı al sen ye" demektir bence...
    dürüst bir patron böyle bir grafigi izlemez müdahale ederdi herhalde...yancılarla beraber belkide halen müşteri arıyorlardır hamallık yapacak...alım için güven veren bir firma değil hata yaptım satmaya fırsat vermeden %50 ye yakın zararda bekletmektedir birçok yatırımcıyı...bu sebeple aman ha ben yandım siz yanmayın modunda uzak uzak uzak kalmak saglık için faydalıdır bence..

al-sat değildir.

5. Bugunku silkeleme bittiginde yon yukari gibi...Beklenti satin aliniyor...Benzerleri eski zirvelerine yaklaştı..Patronlari malda almamisken...Nadir karli ve cikmayan şirketlerdendir...Yarin tavanlamaya başlarsa yukardan alirsiniz...Hedef kisa vadede 20 ler....orta vade de 25 ler...tahmini..Bu ulkede küçük yatırımcı da kazansin...Endeks bozulmadikca ki oyle zarar yaptirmaz bence...y.t.d....

6. 13,90 lardan başlayan yükseliş eğilimi devam etmekte,ara ara düzeltmeler illaki olacak.......

7. patron kısa ödenek için başvuru yapmış , (bu ne demek kap yaptıgı açıklamaya bakın kısa -orta vade diyen arkadaşlar)
    2 hafta önce BIST-100 den çıkmış
    kagıdın grafıği firmanın ticari ahlakını gösterirken
    patronunu tanımam tanımak bile istemediğim böyle bktan bir hisseye bulaştıgıma bin pişmanım...aman aman -%50 diyorum çüş diyorum, diyoruz çüşşş.eşşek olsa anlardı...halen mal çakacaklar ...patron almadan hissesini , sakın ha küçük yatırımcının uzak kalması bence daha sağlıklı..hop hop uçtu derken hisseler kucagınızda kalır öksüz yetim gibi sonra siz kalırsınız paranız patronda yada yancılarında siz taş yersiniz artık benim gibi.

al-sat değildir.

8. Biist 100 de olmayan kagitlardan epey kazandim sukur..simdi bundadir insaallah....Kapanisa yakin hareket yine baslar...haftaya 19-20 bandindayiz..1 hafta sabir...yeterki endeks bozulmasin....y.t.d...

Sayfa 224/794 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •