Sayfa 247/795 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by tanirdeniz35 Yazıyı Oku
    Şirketimizin 8.4.2020 tarihli KAP açıklaması ile Koronavirüs (COVID-19) salgını sebebiyle üretim faaliyetimizin bazı bölümlerde tamamen, bazı bölümlerde ise kısmen durdurulduğu kamuoyuna ile açıklanmıştı.

20.7.2020 tarihi itibariyle, Kayseri merkez fabrikamızda üç vardiya, Serbest Bölge fabrikamızda ise 2 vardiya olmak üzere üretim faaliyetine tekrar başlanmıştır.
    Haydi Bismillah

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Günlük gel gelini yaptı şimdi gel bakalım 23 lere, öyle olduğu yerde kalmak huyu suyu değil bunun.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Vay vay vay global halka arz yaptı resmen, pastanın %45 ini ufaklara dağıtıp geçtiler.

Bu boş kademelerle 60bin lotu nasıl da ky ye yıktın valla büyük azim ve başarı.

4.  Alıntı Originally Posted by exelsior Yazıyı Oku
    Vay vay vay global halka arz yaptı resmen, pastanın %45 ini ufaklara dağıtıp geçtiler.

Bu boş kademelerle 60bin lotu nasıl da ky ye yıktın valla büyük azim ve başarı.
    Amaç nedir? Dışarıdan gelenleri caydırmak mı? Hissenin gideceği varsa gider. O aldı bu sattı diyerek bu işler olmuyor. Güveniyorsan tutarsın güvenmiyorsan satarsın.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by tanirdeniz35 Yazıyı Oku
    Amaç nedir? Dışarıdan gelenleri caydırmak mı? Hissenin gideceği varsa gider. O aldı bu sattı diyerek bu işler olmuyor. Güveniyorsan tutarsın güvenmiyorsan satarsın.
    Öncelikle hoşgeldin,
    Ama THIS IS SPARTAAAAAA sahnesi gibi oldu.
    Hayırlı olur inşallah.

Bizde boş olmaz ne varsa onu deriz. Arkadaştan pasta istedim, tablo aşağıda.
    Son düzenleme : exelsior; 21-07-2020 saat: 00:49.

6.  Alıntı Originally Posted by exelsior Yazıyı Oku
    Öncelikle hoşgeldin,
    Ama THIS IS SPARTAAAAAA sahnesi gibi oldu.
    Hayırlı olur inşallah.

Bizde boş olmaz ne varsa onu deriz. Arkadaştan pasta istedim, tablo aşağıda.
    Pastaya bende eriştim. Demek istediğim global son 2 haftada 150.000 lot almış. Belki daha da satar ama bu hissenin gideceği yere gitmesini engellemez. Sadece biraz geciktirilir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7. Exclamation yatırım amacınıza uygun değildir. ky dikkatli ol bilgilen.

KY nin elinde fazla hisse oranı varsa çıkmaz, oran az ise çıkar temel düşüncem budur.
    MORUKLAR için şirket zarar& kar etmiş genel ekonomik durum uçmuş&çökmüş boş, isterlerse yirmi misli yaparlar isterlerse kuruş yaparlar, kimse dur diyemez. Para nızın kıymetini bilin ky, eşkiya dağda değil burda.

8. Tecavuze uğradık

Sayfa 247/795 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •