Sayfa 254/794 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 6352 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. 10 Milyon zarar beklerken( ben ) 10 milyon kar ! 3,5 ay kısmen ve/veya tamamen kapalı olan için iyi, Moruklar nasıl davranış gösterecek hafta başından Q 3 kadar göreceğiz.yatırım amaçlı değerlendirmeye tabi değildir, olamaz da. ky dikkatli ol paranızın kıymetini bilin.

2. Bılanco nısbeten ıyı asıl kademeler de yuklu alısları koyup silmek te nedır en son aynı oyunu kutpo da yaptılar sonuc ortada
    Tabi kutpo 5 liradan 50 TL ye gitti diye bu da gidecek degıl
    Ama birileri tahtayı yoklaması yakında start a basacaklardır
    Yanılıyorda olabılırım dıkate almayın bol kazanclar

Hisse sadece ucuz kaldı o da kayserili olmasından kaynaklı
    Olabilir

3. Geçmiş olsun, bu bilançoya göre beklemek mantıklı gelmiyor, cazip değil.

Yavaş yavaş burdan ağırlık azaltarak bilançosu iyi gelen şirketlere yönelmek mantıklı olabilir, sadece takip etmelik bir miktar bırakacağım.

Son düşüşte tekrar yerine koyduklarım vardı ama buna değmezmiş anladık. Kademe doluluk durumuna göre geri vermeye başlıyorum. Ama azar azar, günlere yayacağım. Sadece spek bir hissede kalacak kadar bırakacağım izlemek için ve belki dangalakça hareketler eder diye....

Şimdiye kadar hiç üzmedim beni erbos ama bu tabloda bakınca ayrılık görünüyor. Şahsi görüşümdür beni bağlar, yatırım tavsiyesi olarak algılanması.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Erbos 3. Çeyrek daha iyi olacak finans getirisi de bekliyorum umarım ilk iki çeyreğin toplamından daha fazla bir kâr bekliyorum

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Moruklar"manipulatorler" ne çekiyorsa ky den çekiyor , masum ky onlara ucuza satmadıkça oyalanıyor, bekliyor.y.t.d.

6. Hısse hıc bir spek gelmedi geldigı zaman ne oldugunu anlarsın hısse bası bos takılıyor
    Bugun alan yarin satıcı

Hisse yı goturmek isteyen fiyata bakmaz kademerı ne var yok temizler
    Bu bir sekılde olur patron, spek veya haber
    Bıstte aynı fiyatta takılan hısseler suan 100 tl civarı veya uzerınde ama bılancolarda göz le görilen bir sey yok

Sadece sıranın buna gelmesini bekleyın sabırla..

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Hısse hıc bir spek gelmedi geldigı zaman ne oldugunu anlarsın hısse bası bos takılıyor
    Bugun alan yarin satıcı

Hisse yı goturmek isteyen fiyata bakmaz kademerı ne var yok temizler
    Bu bir sekılde olur patron, spek veya haber
    Bıstte aynı fiyatta takılan hısseler suan 100 tl civarı veya uzerınde ama bılancolarda göz le görilen bir sey yok

Sadece sıranın buna gelmesini bekleyın sabırla..
    Kesinlikle doğru tespit etmişsiniz .Buraları hak etmiyor ama.yapacak bir sey yok .Kağıtta son zamanda görünen tuhaf bir baskı var bir rahat hareket etmiyor.Kağıdın desteği yok ve kademeleri boş çabuk kırılıyor 30 sn de %-5 yapabiliyor .Aşırı bir korkutma ve silkeleme umarım bir yerde destek bulup iyi olacaktır

8. Masum ky borsada olmazsa borsa anlamını yitirir,her şey ky ye bağlı, ky yüksekten MORUKLAR dan al , dipten sat; borsa birşey dir ky herşeydir MORUK HİÇBİR ŞEYDİR.

YATIRIM AMACI TAŞIMAZ .
    TAŞIYAN GÜYA UZMAN YAZILARIDA BENİM İÇİN ANLAM TAŞIMAZ.

Sayfa 254/794 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •