Sayfa 282/795 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Sayın Dandanakan
    Yıllardır erbos takip ediyorsunuz
    Son tahlilde durum nedir
    Beklentiniz ?

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bu hafta daha hareketli olabilir

26 üstünde bu hafta hızlanarak yükselmesini bekliyorum. Fiyat düşük kaldı. Sermaye düşük.9 aylıkta kara ikave arsa satışları da girecek. Kasım 10 a birşey kalmadı. Geminin limandan ayrılması lazım artık.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 yıldır bitmeyen ky muhabbetidir

3.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    G.tum g.tum gitmek tabiri bu olsa
    Cikacak cikmak zorunda en dandik kaatlar bile nerelere geldi...

Cikmazsa cok mal kaptirir zaten uyuz etmesindeki en buyuk sebebte milleti uyuz edip sattirmak...

Simdi gitmedigi hergun diger ucan kacan kaatlardan cikanlar buna gelecek gene kaptiracak o nedenle buda gitmeli.

4. hacı emminin gücü yok.bi evlatlık yap adama , robot yazılım al. öğret, yeni teknolojileri
    kullansın. excelde hisse takibi yapmayı bıraksın. gözü de gitmiş zaten.

5. 30 tl hem zirve direnci hemde psıkojık dırenc gecılırse hızlanır
    Bu hafta borsa da dırenc te üzmez ise hafta sonu 30+ uzerı kapatırız ınsallah

6. abi bu sefer tavandan almam. adama inme inecek yav tavandan malımı alıyorlar diye
    ondan sonra bekle dur, ben verecem de fiyatı yükseltecek.daha maliyete gelmedik
    hacı emmi ortalama düşüreceğim daha. işler çok yoğun borsaya tam bakamıyorum.
    hayırlı geceler talasa ,ağrınasa selamlar

7. Bılanco su saglam sirket ten korkmayın eninde sonunda goturecekler.
    Patron da artık rahatsız fiyatından ilk iki kurumda dolasım dakı lotun %50sı onlarda onların parası da pul oldu biz yeni geldik onlar dusunsun 😂

8. Terki joe varını yoğunu erbosan a gömme yumurta sepet durumu sen en iyisi bankalara bakalak ol nolcek bu bankaların hali diyenler çoğalıyor erbosan da ki ağır abi emekçiler hala kafeterya da pinekliyorsa vardır bir sebebi las Vegas’ın tuttuysa durma git kol çek bol bol ytd

Sayfa 282/795 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •