Sayfa 3/794 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6348 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Kanada
    tarafından ülkemizin yanı sıra Filipinler, Pakistan ve Vietnam menşeli "dikişli
    karbon çelik boru" (7306.30) ithalatına karşı anti-damping soruşturması ile
    ilgili Kanada uluslararası Ticaret Mahkemesi (CITT) tarafından 15.2.2019
    tarihinde zarar tespit soruşturması tamamlanmış ve ilgi ülke ihracatlarının
    yerli üretime dampingli mal satışı ile zarar verdiği tespiti yapılmıştır.

Firmamız
    özelinde ise Kanada Sınır Hizmetleri Kurumu'nca (CBSA) herhangi bir dampingli
    satış tespit edilemediğinden firmamız bu zarar tespit kararının dışında
    tutulmuş olup ihracatımız herhangi bir vergiye tabi olmadan olağan şekilde
    devam edecektir. ERBOS

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,354
    68 üzerinde yeniden hareket yukarı dönermi diye düşünüyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. muhteşem bir bilanço böyle kirletilir anca... 70 üzeri 400 000 civarı işlem iyi mal boşalttılar anlamına gelir... artık 14 kat kardan 5 katını temettü verseler bari diye hayal kuruyorum.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 25 senedir Borsa ile oynuyoruz önceden kağıt biri bir verdiği zaman 3 tavan çekerdi buna bakıyorum senelerdir bölmüyor her sene kaarı artıyor kağıdın kağıt üzerinde 150.000 ederi var
    üstüne üstlük bedelsiz sermaye arttırıyor kağıtta tık yok
    yani başka ne haber olması lazım ki bu kağıdı 100000 liralarının üzerinde taşısın
    hani bir laf vardır önceden buralar hep dutluktu gerçekten de şu devirde her şey çok değişti hacimsiz diye tahtada istediği gibi at koşturuyorlar iş yukarıdan kafalarına veriyor aşağıdan ellerinden geri alıyor herhalde biz bu kağıdı senelerdir bekledik üç beş tane açıkça burada para kazandıracak halimiz yok deyip böyle bir hareket izliyorlar millet bakınca hareket başlayacak diye tahmin ediyorum.

QUOTE=foton;3176141]muhteşem bir bilanço böyle kirletilir anca... 70 üzeri 400 000 civarı işlem iyi mal boşalttılar anlamına gelir... artık 14 kat kardan 5 katını temettü verseler bari diye hayal kuruyorum.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTE]

5. tahtada mal yok...yeterince toplu... ve sanırım birileri elindeki mal ile yetinmiyor...baskı kurarak birilerine mal kusturmaya çalışılıyor olabilir...70 üzeri 400 k mal dağıtılmadı...zira o kadar malı ky alamaz...cep to cep yapıyorlar...

genelkurul gündemi belirlensin bakalım neler var...7. madde tadili için spk ya başvurmuşlar...sanırım sermaye tavanını arttıracaklar..

imtiyazlı payların adi paylara dönüştürülmesi için bu paylara ait değerleme ve payların c tipine dönüşüm pylamasına sahne olabileceğini düşünüyorum...

24 kat bedelsiz verme potansiyeli varken 2.83 kat vermesi manidar...

120 m yedeğin 15 m sini bedelsize veriyor...25 m de temettü verse....geriye kalır 80 m...

geriye kalan paranın 40-50 m si ile imtiyazlar kaldırılabilir..makul bir fiyat olur...

madem karın %10 u nu alıyor...şirket değerinin %10 unu verirler kabataslak ...

imtiyazlı hisselere sahip olanlar aynı zamanda c tipi hisselerinde çoğunluğuna sahipler...
    imtiyazın kaldırılması yönetimin el değiştireceği anlamına gelmez..

hatta ellerindeki c tipi senetlerin daha da değerlenmesine yolacacaktır bu hareket..

hayırlısı olsun bakalım ne olacak??
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6. Bilanço sonrası hep aynı senaryo, güzel bir bilanço % 20- 30 yukarı sonra tekrar geldiğin yere geri dön, bikanlarin mallarını aşağıdan topla, tekrar 4 ay sonra aynı senaryoyu yeniden yaşat....bu film böyle sürer gider.
    Yatırım tavsiyesi değildir

7. Bilanço okumasını iyi bilen bir arkadaş yok mu ? Açıklanan bilanço rakam olarak güzel görünmesine rağmen detaylarda kötü olduğuna dair rivayetler okuyoruz bazı sitelerde. Bilanço işinden iyi anlayan bir arkadaş analiz yaparsa ERFOSzedeler olarak memnun oluruz.

8. Önce 62 ye sonra 58 e önü açık düşerken destek filan dinlemiyor
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 3/794 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •