Sayfa 314/795 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bugun biraz mallandık formasyon da bozulma yok patron taşımaz ise bizden iyi amele bulamaz biz tasırız 😂 fazla yüklerse altında eziliriz😂

2. Adamlar bedelsizi 2023 yilina kadar sadece %100 bedelsiz vericez diyip aslinda belsizcilerin umutlari cöp etmeye calistilar, karda azaldi malim krizde, mal toplamaya da calismiyor tahtada Bariz belli hisse ceset gibi yatiyor,

Bana göre uygun zaman uygun yer araniyor))
    Ama kesinlikle haberle gidecek giderse!

3. bu kagıtta hala bekleyenlere sabırlar dılerım bende bı ara o gerılıgı yaptım cok gerı kaldı dıye ama rezılll

4.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Algyo dada böyle hareketler olmuştu. 35 45 arası süründü durdu. Genel kurullara katilan ky sert söylemler söyledi. Itirazlar bagirmalar vs. Sonra hoop bedelsiz kararı ve 100 tl. Fiyat... eni sonu jantsa gibi bu da güzel olacak inşallah. Aman ha YTD.
    Algyo güzel bir örnek umarim okadar bekletmez ama😳😳😳

5. Sene 2001 bir booker arkadaşım bana kartonsanı önerdi hisse yakında bedelsiz bölünme açıklayacak al bu kağıdı diye.Neyse aldım kağıdı 3 ay taşıdım bir sey olmadı kağıdıda sevmedim ve sattım .Yıl olmuş 2020 hisse bedelsiz kararı aldı ve uçtu.Erbosan da farklı bir durumda değil her kağıt gider ama ne zaman.Genel anlamda borsada bir belirsizlik var zaten;hedefini çok yukarıya taşırsan hayal kırıklığıda o kadar yüksek oluyor

6. Bedelsiz ıcın almadık bılanco ve sureklı kar acıklayan sirket 10 yılda hep kar artısı ve ciro artmıs bazı seneler yatırım kaynaklı veya kriz sebebiyle kar da dusus var. Bedelsiz ıcın gelenler uzulebılır.
    2009 da ve bu sene bile zarar yazmadı tabi borsa da fiyatlama bazen gercegı yansıtmıyor her sene 3 tl kar borcsuz nakit fazlası sektör krızlerden en az etkileniyor

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bedelsiz ıcın almadık bılanco ve sureklı kar acıklayan sirket 10 yılda hep kar artısı ve ciro artmıs bazı seneler yatırım kaynaklı veya kriz sebebiyle kar da dusus var. Bedelsiz ıcın gelenler uzulebılır.
    2009 da ve bu sene bile zarar yazmadı tabi borsa da fiyatlama bazen gercegı yansıtmıyor her sene 3 tl kar borcsuz nakit fazlası sektör krızlerden en az etkileniyor

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sene 2010 babamla konya cimentoda bekliyoruz bedelsiz beklentisi yine 40 lira hic bir haber yok iken hoop 150 lira,

Bedelsiz bir arac ama Türkiyede Borsa bir amac,

Bedelsiz vermeden , kar yapmadan, hatta batmadigi icin katlayan hisseler varken sadece temettü degil PD DDdegerine göre gercekci durumda bulunan Erbostan hareket Bekliyorum..
    Sadece döviz kurundan ihracat yapan sirketin 20 milyon hissesi 2 kat deger kaybetti..

Hareket zamanini El patron bilir benim zaman bol.

Sayfa 314/795 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •