Sayfa 320/795 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Türkiyetürkiye senin Erbosu iyi taniman lazim taa 2009 da seni burada tanirim, asuzu ve netastanda..

Sabir edicez ...

Bu tahtada istesekte mali cikamayiz,

Üstte isteyene mal var altta yeterli alici yok,

Bize alici lazim ama Erbos sanki batacak gibi, yatirimcisi yok,

Yeni alim yok
    Evet dostum. Avod altın krallığında da vardım. Netasta da. Asuzu da da. Adel de de. Algyo da erken çıktım. Jantsa da da hatta 24.75 e egeen im vardı. Hele hele 62.000 lot 2.35 ten rtalb.m vardı. Çok ama çok güzel gitti. Ya o dönemde kahramanbey ve üstadlar üstadı acemsah vardı. Neyse kadının biri vardı. EBB. Bu kâğıdı da özellikle söylüyordu. Sey algyo. Sanko. Yayla ostim karton. Ateş. Kutpo geza bakan alkar ERBOS bunların tamamına yakını yüzde birkaçyuz gitti. ERBOS ta gider belkide. Ama aralık sonuna kadar ben sabır edeceğim.Sizde isterseniz bek 'le yın ... Ytd ytd açık sabır.

Gunluk fiyat farkı bir sıfır araba parası eden yatırımcı bile belkide vardır. Belkide ama belkide flama değil evereste bayrak dikmek için an bekliyorlar. Tam algyo gibi. Dikkat bunlar kişisel düşüncelerimdir. Inşallah kendini sarı ambarında gören ac tavuk değilim.YTD.

3. Acemsah!Evet cok sakin buralar artik kimse kalmamis eskilerden//
    ama böyle bir borsada 90 lardan beri ilk kez var, uzun yillar olmayan hareketler var,
    Rtalb kötü kacirmissin( ama burda sabir edelim,
    Yoksa borsada ucuz kalmis nadir hisselerden,
    %5 yapsa binen cok olur..böyle yapmasi bana göre gerilen ok yayi gibi dusun,
    Aman ytd!!!

4.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Gunluk fiyat farkı bir sıfır araba parası eden yatırımcı bile belkide vardır. Belkide ama belkide flama değil evereste bayrak dikmek için an bekliyorlar. Tam algyo gibi. Dikkat bunlar kişisel düşüncelerimdir. Inşallah kendini sarı ambarında gören ac tavuk değilim.YTD.
    20milyon hissenin ömceki yillarda 13milyonu aktif dolasimda iken suanda 11milyon Efe de söylemisti 2 milyon sahislardan almislar,
    4-5 Araci kurumda yüklü mal var ve hissede günlükcü giremiyor,

Böyle bir hissenin saglam kademeleri olmali ama büyük ihtimal uzuncu ve yüklü alan özel sahislar var ve bunlari istemiyorlar,

Bunun baska izahi yok,onlarda max kar etmek istiyordur,

Sonra yukaridan ky ye yikacaklardir

Buarada Algyo hala cok cok ucuz//

Ytd

Yüzde 5 kolay be dostum. 8 10 ay önce bugün % 6 yapabilir deyip aynı dedikleri gibi Erbosun 6 yaptığı hareketler vardı. T&t mıydı neydi. Bunu küçükler bile yapabiliyordu. Neydi o günler bee. Neyse benim .... Neyse dediğin gibi sinsi bir tuzak var. 10 kat satış gir. Bezdir. Ümitleri kır. Toplam 15 20 bin alıcı varken Adam tek kaleme 150 200 bin satışı psikolojiyi kırmak için giriyor. Koca tüpraş bile 300 500 gibi küçük küçük alıyorlar. Müthiş oyunlar var. Izah etmeye ansiklopedi yetmez. Tabi genel anlamda yoksa erbos özelinde değil. Tamamı kendi şahsi düşüncelerimdir. Doğrusunu SPEK ve PATRON bilir. YTD.

6. Topikte bir sene önce olanlarin%70 i yok, bukadar tavanlayan hisse varken burda ne isleri var, ama bize birgun ansizin sira gelecek,
    Dökmek istiyorsa lot istiyorssa silkelemeli yukari asagi yapmali,,böyle zaten mal toplayamaz ,,

7. Bu işi yaparsa goknar yapar kuslu sitede yazın cok aktif kullanıyor bırde gs divan uyesı secimler var sanırım tam zamanı
    Ben bı yazdım 2 gun sonra Mahmut ve Mahmut un hısse alış haberı dustu tabi yorumu da sılmıs 😂😂
    Tabi şirketın durumundan haberdar alınmıs sanırım

8. Burda patron un erkısı cok olur yıllar once egeen ın patronları sirketın borsadaki fiyatından rahatsız oldugu ıcın kap a haber gonderdi borsadaki fiyatın degerını yansıtmadığı ıcın hısse geri alım yapacagiz dedı ve tek lot almadı ama piyasa o haberden sonra bir daha 45 tl yı görmedı
    1 tl ıle 500 tl arasında alım yapacagiz dedi burda inceden bir mesaj vardı anlayan pozisyon aldı 500 lot almıstım 150 lı fiyattan cıktım
    Erbos ta boyle bir haber herseyı degıstır ama kayserili yapar mı?

Sayfa 320/795 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •