Sayfa 4/794 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6352 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bilanço kötü değil...borçlarda artış var doğrudur...ama karşılığı da var....finansal riski yok...çelik piyasası ve trump vergileri devam ederse piyasa daralması sözkonusu olabilir...ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    Bilanço kötü değil...borçlarda artış var doğrudur...ama karşılığı da var....finansal riski yok...çelik piyasası ve trump vergileri devam ederse piyasa daralması sözkonusu olabilir...ytd

Bilanço öncesi gün ile ertesi günkü boşluğu dolduracak herhalde adi kağıt.
    Amaçları ne anlamış değilim.Başka hisse olsa bilanço,temettü beklentisi ve bedelsiz ile nerelerde olurdu.Bizim borsa artık kumar yeri baksana zarar yazan hisseler kazandırıyor.
    72 milyon kar yap duruma bak.Hayırlısı diyelim artık.

3. Ne doldurursa dolsursun...nakit kasada...okkalı bir temettü iyi olur....

Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. Artık hepimiz boşuna yoruyoruz çenemizi iş tamamen hissede ki ky oranı ne kadar ona yönelik işlem yap >> oran şu kadarın altında fiyatlar şu ise işlem yap algoritmasına döndü yapay zekaya karşı koyamayız artık arkadaşlar emin olun işlem yaptığınız yatırım firmaları iş birliği içinde bilgilerimiz paylaşılıyor. Biraz karamsar bakıyorum artık olaya resmen tezgahta ki balık gibiyiz.

Neresinden tutarsak tutalım artık mantıklı hareketler olmuyor borsada YTD...

5.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Artık hepimiz boşuna yoruyoruz çenemizi iş tamamen hissede ki ky oranı ne kadar ona yönelik işlem yap >> oran şu kadarın altında fiyatlar şu ise işlem yap algoritmasına döndü yapay zekaya karşı koyamayız artık arkadaşlar emin olun işlem yaptığınız yatırım firmaları iş birliği içinde bilgilerimiz paylaşılıyor. Biraz karamsar bakıyorum artık olaya resmen tezgahta ki balık gibiyiz.

Neresinden tutarsak tutalım artık mantıklı hareketler olmuyor borsada YTD...
    SPK denen kurum bu ımtiyazlı hisse olayına el atması lazım.Sanıyorum GSD Holdingtede var böyle durum...Ortaklara özel avantaj sağlamak nedemek.Kar payı bedelsiz herneyse onlarda almıyormu çok kazansınlar çok alsınlar yatırımcı ortakların günahı ne...Halka açılırken binbir name reklam sonra bol bol nane...Bir KHK ya bakar bu iş yeterki duysunlar bilsinler...

6.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    SPK denen kurum bu ımtiyazlı hisse olayına el atması lazım.Sanıyorum GSD Holdingtede var böyle durum...Ortaklara özel avantaj sağlamak nedemek.Kar payı bedelsiz herneyse onlarda almıyormu çok kazansınlar çok alsınlar yatırımcı ortakların günahı ne...Halka açılırken binbir name reklam sonra bol bol nane...Bir KHK ya bakar bu iş yeterki duysunlar bilsinler...
    Siz böyle yazınca Rahmetli Dedemin bir sözü geldi aklıma '' Dert bir değil ki oğul''... yani derdimiz çok Arif bey işin birde orası var işte neresinden tutsak artık bu borsa yatırım aracı olarak elimizde kalıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Siz böyle yazınca Rahmetli Dedemin bir sözü geldi aklıma '' Dert bir değil ki oğul''... yani derdimiz çok Arif bey işin birde orası var işte neresinden tutsak artık bu borsa yatırım aracı olarak elimizde kalıyor.
    Dertleri çözme makamı bizim kadar ilgilense zaten çok sey hallolur..Sadece borsaya şirket kote etmeyi biliyorlar...Sonra yatırımcı ile batırımcı/spek başbaşa….

8. erBOŞŞŞ hiç şaşırtmadı. Şimdi yavaş yavaş çıktığı yere geri gelir haysiyetsiz.

Sayfa 4/794 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •