Special Days Image
Sayfa 40/795 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 6353 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. bu konuda bilgim yok ondan soruyorum.. kusura bakmayın lütfen..

o halde bu akşam satmayıp elimde tutarsam pazartesi sabah bölünmüş fiyatla mı açılacak hisse..?

hak sahiplerinin belirlendiği tarih 9.04 yani salı..

kafam karıştı valla?

2. Arkadaşlar 10.04.2019 * Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.
    09.04.2019 * Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.
    Sermaye Tescil Tarihi
    04.04.2019
    Ek Açıklamalar
    Bedelsiz Pay Alma Hakkı Kullanım Başlangıç Tarihi 08.04.2019 olarak belirlenmiştir. denilmektedir Bu nedenle ben income arkadaşa katılıyorum. sea arkadaşa katılmıyorum. Salı günü hap sahipleri belileniyor denilmekte. pazartesi bölündü diyelim pazartesi bölündükten sonra alan mı salı hap sahibi olacak bölünmeden önce hak sahibi olan alır diye düşünüyırum. Yatırım tavsiye değildir. Konu hakkında daha tecrübeli arkadaş var mı. Yardımcı olabilir mi

3. Yoksa pazartesi mi bölünecek Salı mı.....???? Bilgili arkadaşa sunulur....Teknik destek amacıyla...?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    utanmasa tabana gidecek
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

5. Bedelsiz Pay Alma Hakkı Kullanım Başlangıç Tarihi 08.04.2019 olarak belirlenmiştir.(pazartesi)

Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.09.04.2019 (salı)

Sermaye artırımı varsa yeni payların, payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına gireceği, sermaye azaltımı varsa hesaplarından çıkacağı tarih.10.04.2019 (çarşamba)

burdan anladığım pazartesi elinde bulunduran önemli?

ne dersiniz?

6. neden diyorum eğer pazartesi önemli işe bu günkü aşağı basma olayını anlarım.. döküp elimizdekini almak istiyor derim.. çünkü pazartesi alıma gececek belkide derim...

yatırım tavsiyesi değildir..kimseye akıl verecek kadar da bilmiyorum zaten..

7. Hisseyi tanımayanlar için söyleyeyim speği p.çtir. Haber gelmiş yüzde %2-3'ü reva görmez. 4,5 F/K, düzenli kar eden, sermayesi güçlü bu şirketin vahşi speğini izliyoruz. Adam istemeden bir şey olmaz kağıt toplu.

8. Arkadaşlar lütfen yazıyı iyi okuyun.Bugün elinde hisse olanlar bedelsizden yararlanır.Pazartesi günü hisse bölünmüş olarak işlem görmeye başlayacak. Bedelsizler de salı günü diye yanlış yazmışım. Çarşamba günü hesaplara geçer.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 40/795 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •