Sayfa 477/795 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Brüt takas fren sistemiyle varsa kaşıntısını gidermek için vitesi boşa alıp geriye kaykılarak o lanet olsun ben bunu neden bıraktım dediği GAP ıyı kapatmak üzere pupa yapıyor .
    Naparsan yap hacı boru bu eninde sonunda döşenir lakin güven kaybına sebep oldun sen de bunu biliyorsun ytd

2. Gapi ci lar krali Erboss um, sindire sindire eze eze gidiyor,

3.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Gapi ci lar krali Erboss um, sindire sindire eze eze gidiyor,
    son gap 55 te onu da kapatsın da rahatlayalım bari

4. Rezil etti kendini
    Yazık

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by cbgul44 Yazıyı Oku
    Rezil etti kendini
    Yazık

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bofa sadece satiyor 19bin koydu 60,45 e

6. Evet Erbos bu hareketler sana yakismiyor...Güven veriyorsun ama tahtacin biraz kuruscu ,
    tahtayi brütede soktunuz beceriksizliginizle..

7. Artık Erbosu ben bile kurtaramam diyor Borucular Odası Başkanı mister borukeser. Bile bile ateşe attı kendini ne güzel yol alıyor ve döşüyordu azar azar ama para hırsı yokmu o para hırsı şimdi ona gösterdiler hırsı bakalım nolcek ?

8. Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. Maddesi çerçevesinde, Cem ERKAN (28669287) isimli yatırımcının Berkosan Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş.(BRKSN.E), Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş.(ERBOS.E) ve Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SAFKR.E) payları piyasasında, Yönerge'nin 6. maddesinde belirtilen emir ve işlemleri nedeniyle hakkında Borsamız Pay Piyasası'ndaki emir ve işlemlerine yönelik olarak 25/02/2021 tarihinden itibaren 6 ay süreyle "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.

Sayfa 477/795 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •