Sayfa 484/795 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    sizh yeni turediniz biz 3 yildir bekliyoruz amaciniz nedir burada sizin,

biriniz aldigi lotlari yazip sov yapiyor sende siraci olmussun,

tek sizdemi para var öylemi yoksa sonradanmi kazandiniz?
    bir daha da muhattap olmam türevlerinizle..
    sana baştan git işine gücüne bak dedik zaten anlamadın şimdide muhatap olmam diyorsun kendi kendine olaya giriyon farkında değilsin

2. Tavanimiz hayirli olsun millet,..

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Sıkıstı Yukarı kırarsa tavan olabılır
    Ytd
    Evet ya tavan zor da olsa oldu borsa da costu
    Yatırım tavsıyesı degıldır

Tahminin tuttu tebrikler. Erbos son 15 yıldır kârını sürekli artırmış.(arada 1 yıl hariç) 1 milyonun altındaki kârlardan 85 milyon kârlara ulaşmış. Öz sermayesi öz varlıkları artışta, kriz dönemlerinde bile istikrarını bozmamış. Her yönden pozitif bir hisse. Bunları taçlandıracağı zamanı bekliyorum. Turgg de sıfır altı maliyetle 7 yıl beklemiştim. Bakalım Erbos da bu süre ne kadar olacak. Umarım herkes hedefine ulaşır.

5. haber yada brut un bıtmesını fıyatlıyor gibi
    ytd.

6. Alım için beklediğimi belirtmiştim. Günlükte ana trend destekleri olan 25 ve 43'ün devam olan banttan, 51-53 bandından döneceğini düşünmüştüm. Gelmediği için almadım. Özellikle dün endeksin adeta uçmasıyla tavan yaptı hayırlı olsun bugünde iyi yükseliyor.

Dieğr yandan sayfadaki gerginlik pek hoş olmadı açıkcası okurken tadım kaçtı. Daha sakin yazarsak herkes için daha sağlıklı ve okuması keyifli bir forum olur diye düşünüyorum

7. Hic birsey icin gec degil Yigit zaten tepeden basmistin,

Kusra bakmayin Investing tarzi forum olmasin istiyoruz ama olabiliyor..

zaten hanciyiz burada fazla yazmaninda alemi yok iner cikar hedefe kadar bekleyecegiz..

8.  Alıntı Originally Posted by yigit35 Yazıyı Oku
    Alım için beklediğimi belirtmiştim. Günlükte ana trend destekleri olan 25 ve 43'ün devam olan banttan, 51-53 bandından döneceğini düşünmüştüm. Gelmediği için almadım. Özellikle dün endeksin adeta uçmasıyla tavan yaptı hayırlı olsun bugünde iyi yükseliyor.

Dieğr yandan sayfadaki gerginlik pek hoş olmadı açıkcası okurken tadım kaçtı. Daha sakin yazarsak herkes için daha sağlıklı ve okuması keyifli bir forum olur diye düşünüyorum
    cuma kapanıstan önce yazabılırdım dusenı kırdıgını ama ıyı yerden satıgını ve bana ıma yapman hıc ıyı olmadı bız teknık olarak bakıyoruz hıssenın gap ı alması brut sayeseınde oldu . brut gelmeseydı o 55ler gorülmeyebılırdı. yukarıdan sattıgını alttan koymadıgın surece zarardasın onemlı olan yukselen trend ın surmesı ytd

Sayfa 484/795 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •