Sayfa 50/795 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 6359 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Aylık resim'de ise fiyatların yaklaşık 19 tl üzeri kapanışlar yapması lazım gibi gözüküyor.
    Kanal alt bandı yaklaşık 14.6 tl civarı.Resimlere göre çok agresif düşüş olabileceği ihtimali pek gözükmüyor.

2. endeksten fazla düşüyoz.

3. Genel kurulda gündem ne olacak

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,210
     Alıntı Originally Posted by Tirebolu Yazıyı Oku
    Genel kurulda gündem ne olacak

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Asiye nasıl kurtulur ya da kyyi nasıl öptük?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Bu hisse yüzünden seans izlemek istemiyorum artık. Döndü dolaştı maliyetime geldi ne anladık bu işten iyi olur diye beklerken elde var sıfır. Speğin ne karekterde oladuğunu da anlaşılmıyor. Endeks primliyke tüm gün ekside geçiriyor, düşerken de fazla düşüyoruz. Bu tür hareketler basit şirketlerde olur. Şirketin mali durumunu yansıtmıyor hisse fiyatı.

Grafiğinde artık iyi bir şey olsun diye umut etmekten başka bir şey yapamıyoruz çünkü sürekli yanıltıyor. Okun olduğu yer onay olursa iyi olur. TOBO görüntüsü var gerçekleşirse biraz nefes alırız yoksa çok bekleyeceğiz. Tavsiye olarak algılamayınız speği p.çtir.

Attached Images Attached Images
    Son düzenleme : xortzana; 10-04-2019 saat: 19:11.

6. O grafikteki ok dönüp dolaşım nedense hep bize giriyor ben böyle hissenin ta a..........a....k

7. Bu hissenin de speğinin de hepsinin Allah belasını versin.Ne çirkef bir hisseymiş. Başka bir hisse olsaydı bedelsiz açıkladığında 2 -3 tavan yapardı.Sermaye artışına hiç tepki vermediği gibi yükselmiş gibi aşağı doğru süzülüyor.Ahmet in koca öküz bile yavaş yavaş ileri giderken bu geriye doğru gidiyor.Bir hisse eninde sonunda ederini bulur sözüne asla inanmıyorum.Ucuzsa var bir nedeni. O hisseden uzak duracaksın.(Yazdıklarıma bakıp sakın etkilenmeyin)
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8. 16,9 destek olup dönmeli, yoksa 16 ya kadar salacaklar gibi görünüyor. Dönmesini çok istiyorum ama maalesef hacim o kadar düşükkü hisse bölünmesine rağmen bu sebeple sanki ikinci olasılık daha olacak gibi görünüyor. İnşallah yanılırım.
    Ytd.

Sayfa 50/795 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •