Sayfa 500/795 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Tamamen Dolar bazli isleyen bir piyasasi yok, ama yaklasik 10 mil dolari var , liranin kuvvetli durmasi artik fena olmaz, yoksa ic piyasada istah bitebilir, alim gücü vs.

Bakalim bu hafta bize ne getirecek , full Erbostayiz..
    31 aralikda $ 7.43 dü . 31 marti 8.20 de kapatirsa $ 7.7 milyon kur farkı geliri yazar 10 milyon $ da..30 haziran da $ 10 lira olursa 31 mart kapanışa göre 1.8 lira kur farkı 10 milyon $ da 18 milton toplamda 25.5 milyon kur farkı yazar 6 aylik da...geçen yıl altı aylık kârı 22 milyon ..

Sadece kur farkından 25 milyon lira kar yazar ..yalnis varsa söyleyin..

Pardon 8.7 milyon kur farkı yazar çünkü kasada 388 sterlin de para varmış..onun la beraber 7.7 değil 8.7 milyon kur farkı geliri yazar

2.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    31 aralikda $ 7.43 dü . 31 marti 8.20 de kapatirsa $ 7.7 milyon kur farkı geliri yazar 10 milyon $ da..30 haziran da $ 10 lira olursa 31 mart kapanışa göre 1.8 lira kur farkı 10 milyon $ da 18 milton toplamda 25.5 milyon kur farkı yazar 6 aylik da...geçen yıl altı aylık kârı 22 milyon ..

Sadece kur farkından 25 milyon lira kar yazar ..yalnis varsa söyleyin..

Pardon 8.7 milyon kur farkı yazar çünkü kasada 388 sterlin de para varmış..onun la beraber 7.7 değil 8.7 milyon kur farkı geliri yazar

Gayet dogru ama ben uzun vade bakmaya calisiyorum, ic piyasaninda canli olmasi Erbosumuz icin iyi olur, buda ic piyasanin kuvvetli olmasi ile gerceklesecektir, hammadde ayni sekilde Dolarla fiyatlandigi icin belki 6 ayliklarda sikinti olmaz ama uzun vade de sikinti yaratabilir sadece Erbos degil bircok firma icin,Erbos döviz varligiyla daha direncli olacaktir ama Bist inde saglam olmasi fena olmaz ,

3.  Alıntı Originally Posted by cbgul44 Yazıyı Oku
    Yarın iyi olacak kanımca

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ulan sennde gram aklın yok kanınca iyi olmadı boş muhabbet dönderiyorsun sadece

4.  Alıntı Originally Posted by refere Yazıyı Oku
    ulan sennde gram aklın yok kanınca iyi olmadı boş muhabbet dönderiyorsun sadece
    Ağzınıza sağlık .

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 50 günlük ortalamaya sırtını dayadı..

50 günlük üstünde kaldığı süre ce sorun yok kayma yaparsa da tekrar dönüşte de sorun yok kalıcı kapanışlar trend değişti demek tir ..

Amma sektör fk 25 sektor pdd 5.4 olan piyasa da buralarda olması bile komik ..

6.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Gayet dogru ama ben uzun vade bakmaya calisiyorum, ic piyasaninda canli olmasi Erbosumuz icin iyi olur, buda ic piyasanin kuvvetli olmasi ile gerceklesecektir, hammadde ayni sekilde Dolarla fiyatlandigi icin belki 6 ayliklarda sikinti olmaz ama uzun vade de sikinti yaratabilir sadece Erbos degil bircok firma icin,Erbos döviz varligiyla daha direncli olacaktir ama Bist inde saglam olmasi fena olmaz ,
    İç piyasayı bosfer dostum ..şuan türkiye deki sanayiciler zerre içeriye bakmıyor lar..

Tele çok değer kaybetti..bu kaybediş bizden mal alan ülkeler için büyük avantaj sunuyor artık..cunki onlar in para birimleri güçlendikçe mali gelip bizden bedavaya alacaklar..

7. [QUOTE=ulver;5270319]İç piyasayı bosfer dostum ..şuan türkiye deki sanayiciler zerre içeriye bakmıyor lar..

Tele çok değer kaybetti..bu kaybediş bizden mal alan ülkeler için büyük avantaj sunuyor artık..cunki onlar in para birimleri güçlendikçe mali gelip bizden bedavaya alacaklar..[/

Simdi sevgili dostum Erbosumuzun yarin itibariyle ölü taklidi yapmayi birakip hareketini cekmeli,..yeter diyorum...

8. [QUOTE=Eblek;5270606]
     Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    İç piyasayı bosfer dostum ..şuan türkiye deki sanayiciler zerre içeriye bakmıyor lar..

Tele çok değer kaybetti..bu kaybediş bizden mal alan ülkeler için büyük avantaj sunuyor artık..cunki onlar in para birimleri güçlendikçe mali gelip bizden bedavaya alacaklar..[/

Simdi sevgili dostum Erbosumuzun yarin itibariyle ölü taklidi yapmayi birakip hareketini cekmeli,..yeter diyorum...
    Ona tahtanın sahibi karar verecek..takasta en çok hisse deniz yatirim da var..deniz yatırım brüt takasa girdiği 15 gün boyunca 70 lira maliyetle 114 bin lot aldi ..bugün hisse 60 lira ..daha fazla düşmesine daha ne kadar izin verir göreceğiz..ama deniz yatirim birşey ler biliyor ileriye dönük..bir beklentisi var kanımca...

Sayfa 500/795 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •