Sayfa 503/795 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. o kırılım haftalıkta önemli bir yer.. üç kez tutunamamış, bu kez tutunacakmı bakalım..

2. Sn Eblek, Abaküsçü parmaklarını da kullanarak iyi sayıyor mu? Kim kime ne kadar itelemiş ya da kim kimden ne kadar yutmuş? Yutarken ya da itelerken grafiklerin önemi yok mu? GAP dediğimiz boşluklar yemeklerden önce bir bardak suyla yutulacak hap mı ? Erbosan bu döşeye döşeye teee Antarktika’ya kadar döşer diyorsak yolumuz açık diye diyoruz amma karbon kağıtçı oraya ne kadar boru döşenecek bunu saymış mı ? Terki joe biraderim ben koltuklarımı döşeteceğim borularla işim olmaz diyordu üzgün mü acaba ytd

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    o kırılım haftalıkta önemli bir yer.. üç kez tutunamamış, bu kez tutunacakmı bakalım..

Bu sefer güçlü geldi..3 kez 55-60 arasından teminat aldı .

4.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Sn Eblek, Abaküsçü parmaklarını da kullanarak iyi sayıyor mu? Kim kime ne kadar itelemiş ya da kim kimden ne kadar yutmuş? Yutarken ya da itelerken grafiklerin önemi yok mu? GAP dediğimiz boşluklar yemeklerden önce bir bardak suyla yutulacak hap mı ? Erbosan bu döşeye döşeye teee Antarktika’ya kadar döşer diyorsak yolumuz açık diye diyoruz amma karbon kağıtçı oraya ne kadar boru döşenecek bunu saymış mı ? Terki joe biraderim ben koltuklarımı döşeteceğim borularla işim olmaz diyordu üzgün mü acaba ytd
    Kaç kişiye tercüme ettirmeye çalıştıysam anlamıyorlar sizin türkçeyi sn demlikeyf.

Biraz daha anlaşılır türkçe.

5.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Kaç kişiye tercüme ettirmeye çalıştıysam anlamıyorlar sizin türkçeyi sn demlikeyf.

Biraz daha anlaşılır türkçe.
    Demli kardesimi anlaman icin Dyo forumuna göz atmalisin Sayin Ulver..

6. Hacımsız tavan iyidir tavanda hacım ne kadar cok olursa sıkıntı okadar fazla olur
    Ytd.

7. Sn Ulver böyle basit şeyler için kendine travma yaratma. Gül geç ya da hiç okuma

8. Yine yeni GAP bırakıyor, dedik ya oldum olası sevemedim bu GAP leri terki joe da bana kızıyor asıl saymasını bilmeyen bu GAP çilermiş bir rallide GAP leri saymak çok önemliymiş breh breh
    Bu herifler GAP çi değil cepçidir cepçi sahip olduğunu araklayıverirler anlamazsın ytd

Sayfa 503/795 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •