Sayfa 507/795 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 6355 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1. Bütün kabahat sayıcının herif meydanda yok, ya tam 4 gün GAP ıyı kapatmak için uğraşanlar durup dururken bürüt takasa mı sokturdular borucuyu. Eblek kardeşim sen inanıyor musun bu işe boruları saymadan döşemek caizmidir? Ben senin gibi düşünmüyorum çakallarla dans bana ters alırım o boruyu bürüt takasçıya.... ytd

Mad max fury road da deyi ya akbabalar la küçük joe kaf kafaya buluşturalimmi
    Tabana kadar indirip ölücülerle de buluşturmadi ?

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Bütün kabahat sayıcının herif meydanda yok, ya tam 4 gün GAP ıyı kapatmak için uğraşanlar durup dururken bürüt takasa mı sokturdular borucuyu. Eblek kardeşim sen inanıyor musun bu işe boruları saymadan döşemek caizmidir? Ben senin gibi düşünmüyorum çakallarla dans bana ters alırım o boruyu bürüt takasçıya.... ytd
    Demli kardesim, bu boru öyle bir borukiii taa benim burdan sesi duyuluyor, montrö sözlesmesine göre borulari benim buraya cekebiliyormuyuz,??yoksa borularin bu sözlesme umrunda degilmi??borsa düserken döviz bakakaldi enteresan isler oluyor...
    brüt takaslarda yine70 ustu kalsin yeter,borsanin tadi kalmadi burayi kendi haline biraktim, baska yerlerde adrenalin pompaliyorum , Erbosun borulari bende evladiyelik , babadan yadigar,

4. bürüt takasa girecek ne yaptı anlaşılr gibi değil oyun içinde oyun dönüyor malllar çok değerli anlaşılan

5. Angutyo boruları benim haberim olmadan döşeyemezsiniz diyerek brüt takasçı dayısına gaz verince ortada faul yok penaltı yok hakem vara gitti ve oyunun güreş müsabakası olduğunu sanarak angutyo arkaya geçti bastırdı diye 2 puan verdi
    Not ettik hesap günü o iki puanı boruların en büyüğünden olacak şekilde ....ytd

6. demli kardesim bizim patron bugun tahtaya sahip cikti, bosuna 6milyon lotu yok, veriyor ayari baskilayani yutuyor..garantidekide o olabilir sanki bakalimm
    yasar emmi bizi kendi halimize birakti,,

7. Dostlar hayirli bir Ramazan ayi diliyorum herkese..Beklemeye devam!

Hayırlı Ramazanlar olsun inşallah cümleten
    Allah tuttuğumuz oruçları,duaları kabul etsin
    Beklemeye devam
     Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Dostlar hayirli bir Ramazan ayi diliyorum herkese..Beklemeye devam!
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 507/795 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •