Sayfa 536/795 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 6357 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

2. Sayı saymasını bilmeyen abaküs kullanan bir şorolo vardı gören var mı o dallamayı ?
    120 Lik halata tırmansın da göreyim ytd

3.  Alıntı Originally Posted by simsar41 Yazıyı Oku
    101.70 geçildi üzerinde kapanış gelir mi? Gelirse 117.30 a gider miyiz? İzliyoruz..
    102 üstü satış kademeleri güzeldi, güzel alımlar da oldu, hayırlısı..

4.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Dostum ben yazmaya basladım bu sefer sen yazmıyorsun nasıl olacak bu iş orta yolu bulalım malum artık tamam bir yıl olmadan %500 ü yakaladık. Fazla yazmayayım diyorum.
    Pazartesi kritik 100 lü rakam 50 gıbı olursa sıkıntı olur kısa vadecıler ıcın. Uyarımızı yapıyoruz yanlıs anlasılma olmasın sakın bu hareket 20 TL mujde yı fiyatladı gıbı dedıgımiz gıbı olursa 90 lara cekılebılır. Oncekı mujde de 18 lerden 24 lerı test etmısstı mujde sonrası biraz geri geldi. Ortalamalar takıp edılmelı tepki ıcın diye dusunuyordum. Tabi o zamanki bılanco ile sımdıkı bılanco arasında büyük fark var ama spek efendi aynı gıbı geldı bana cuma satıs lar karsılandı bu iyiye işaret olsada bir soru işareti kaldı bende eskiye gore +9lardan - 3 kapattıgı gunler geride kaldı gıbı
    Trade edenler dikkat uzun vade ıcın sıkıntı yok
    Ytd.
    Spek aynı hic mi degişmez bu bılanco ile nasıl basıyor anlamı degilim işlerim vardi ekrana bakamadım +7 den nasıl yaptı - 2 biz alıskınız ama yeni gelenlere supriz yaptı 100 cok önemli bugun acıklama da geldi agresif hareket devam ederse brüt te gelebılır
    Ytd.
    Ytd.
    Ytd.

5. bugün genel bir düşüş vardı , bir kaç büyük hisse ile piyasayı tuttular hepsi satış ağırlıklı geçti... ERBOS gayet iyi çıkış yakalamışken direnemedi oysa 1 884 900 adet işlem içinde, 960 bin alış ve 904 bin satış ile günü kapattı...
    ilk çeyrekteki bu muhteşem bilanço dileriz diğer 3 çeyrekte de benzer ve daha yüksek bir performans sergiler ve çok geride kaldığı diğer bedelsizlere yetişir.

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Gecen girmeye çalıştık damsız almadılar. kapıdan tekmeyi bastılar 🤣🙈🙈
    Bu sefer tam girdik derken bizi fark ettiler ustune birde dayak yedik yine tekmeyi bastılar
    Ytd.
    Ytd.
    Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bu sefer tam girdik derken bizi fark ettiler ustune birde dayak yedik yine tekmeyi bastılar
    Ytd.
    Ytd.
    Ytd.
    ısrarcı olacağaz pes etmeyeceğiz, yerimiz buralar olamaz...

trade yapabilen varsa yapsın...
    yoksa arkasına yaslanıp seyreylesin..
    yoksa her gün hiçbir hisse yükselemez...
    illa ki hedeflere gidilecek...
    belki gecikir biraz o kadar...
    kesinlikle ytd.

Sayfa 536/795 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •