Sayfa 552/795 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    baya 135 gösterdi bugün..

iyi hafta sonları forumdaşlara..
    Nasip olmadı seven kardeşim,97 ye bastığı gün kaptı benden malı bir dahada bulaşmadım,yolu açık olsun ne diyelim bu seviyelerden almam artık gidermi gider soğudum bir kere.ytd.

2. Çelik fiyatları açısından Haziran ikinci yarıda küçük gevşemeler olsa da,
    yüksek fiyattan kapandı denebilir.
    31.marttan mayıs ortasına kadar mamul fiyatlarından ortalama % 20 artış oldu.
    Faaliyet kâr ı bi yana, stoklarındaki hammadde yarımamul ve mamullerin hem
    usd bazında yükselişi hem de dövizin yüksek seyretmesi hesaplanınca
    ikinci çeyreğin daha olumlu geçtiğini düşünebiliriz.Bilançoya yakın zamanlarda
    pozisyon alalım diye düşünenleri terse getirdi bu hareket akıllık ettiler,şu anda
    çevreden erbosan 250 olacakmış diye buralardan pozisyon alan KY ler var.
    Niyet yukarılara götürmekse erbosanın tersi de pistir bilen bilir.Günlük hareketine
    bakınca overeallına bakan 50 bin tl lik portföyde bile bi saat içinde 5 bin tl artı
    eksiyi bir anda görebiliyor.Onun için tutunmak mesele.Bir hedefin varsa o hedefe
    geldiğinde satmışsan,yükselse de içine sindirebilmek önemli.Tekrar bindiğinde aldığın
    karları da götürürler.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

3. 2020'de erbos bana çok güzel kazandırmıştı 17'lerden girip 70'lerden çıkmıştım. Burada da aktif yazıyordum hisse elimde olduğunda. 2021 Şubat'tan beri borsadan çıkmıştım.

ERBOS'u buralarda görmek sevindirici, hissem olmasa da ERBOS arttığında mutlu oluyorum nedense gönül bağı kurmuşum

4. güncel yukarı stop 137..

bol kazançlar..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    güncel yukarı stop 137..

bol kazançlar..
    ... O zaman halay Ke...!!! ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ... O zaman halay Ke...!!! ...
    bu gidişle halay çekmekten yorulacağız burda..

7. Tavan 150.30..devam Ke..

....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. garanti sabah korkutmak için 2 gündür açılışta satıcı görünüyor 30 dakika geçmeden tekrar alıcı pozisyona çıkıyuor 123 den bana veren arkadaşlara çok teşekkür ederim akrep boşuna gelmez dermişim )
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 552/795 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •