Sayfa 582/795 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 6358 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Sn Sevenhill daha iyi bilir teknik olarak bir trend kırıldığında kırdığı yere teyide gelir,bu büyük olasıklıktır
    demek istediğim buydu.Macd da teyid vermediği için.Ama dediğinizde haklısınız kafa karıştırmak
    olabilir bu pek aklımıza gelmiyor yazarken.
    doğrudur nexus hocam.. onay aldı terimi her iki yön içinde kullanılır ama zorunluluk değildir.. ben genellikle formasyon kırılımlarında bakıyorum..

2. kısada göstergeler şişik olsada ben şahsen bu saatten sonra günü tavan ile kapasını isterim.. bakalım nasıl bir kapanış olacak..

bol kazançlar..

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Şöyle bir durum var hisse 140 larda iken 117 gelebilir düzeltme yapmalı gibilerden yazdı ama örneğin ben sattım 117 bekledim ne 117 ye geldi nede 120 ye ne oldu 153 te şu an, onu demek istiyorum şöyle bir soru sorma hakkı doğar ya hoca 117 ye gelmeli diyordun ama gelmedi?
    Yazdıktan bir iki gün sonra gördü 117 leri yaklaşık % 15 marj olmayadabilirdi,
    dediğim oldu diye demiyorum marjın yüksekliği mesele,ama yanlış anlaşılma olduktan
    sürekli yukarı gidecek derseniz de olur,forumların amacı paylaşım.Örneğin bu
    sektörü iyi bildiğim için Çelik fiyatlarının artışlarını da yazdım,spekle ortak hareket
    falan deyince belki ironi olarak söylediniz ama zaten çelik fiyatlarının artışı önemli olan
    teknik sonradan geliyor.Ama belirtmeniz de faydalı oldu en azından sakıncalarını
    farketmiş olduk.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

4. düzeltmesi ve bugünkü hareketi ile günlükte yeni bir fibo oluştu..

5. haftalık fibo zaten önc3esinde paylaşmıştık.. 1.618 fibo geçilememişti..

bugün geçmiş olduk.. ilerleyen zamanda neler olacak bende merak ediyorum..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    kısada göstergeler şişik olsada ben şahsen bu saatten sonra günü tavan ile kapasını isterim.. bakalım nasıl bir kapanış olacak..

bol kazançlar..
    Pasta bu şekilde ,diğer kısmından mı topluyorlar diye düşünüyor insan.

[IMG][/IMG]
    Yatırım tavsiyesi değildir...

7. Net Dönem Karı veya Zararı
    98.632.238

8. 2021 6.aylık kar 98.632.238. süper bence. geçen yıl 22 milyondu

Sayfa 582/795 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz